lekarz Władimir Tarchanow

Od samego początku pełen profesjonalizm, czulam się zaopiekowana, personel miły jeśli miałam jakieś wątpliwości zapytalam to otrzymałam wyczerpującą informację. Gorąco polecam

Naprawde świetny lekarz. Dobrze się mną zajął jak na lekarza z powołania przystało. Miły i szybka fachowa porada. Polecam każdemu.

Bardzo dobry lekarz. Bez wątpienia wie co to jest właściwa diagnoza. Polecam go z całą świadomością.

Przestrzegam przed tą osobą. Nie ma szans na zapisanie się gdy jest taka potrzeba, patrzy na zegarek żeby wizyta przypadkiem nie trwała minutę dłużej niż jest to zaplanowane. W moim przypadku odmówił mi przed wakacyjnym wyjazdem wypisania po raz trzeci tego samego leku jako kontynuację leczenia i wysłał do specjalisty na pytanie to czemu wypisał mi receptę dwa razy wcześniej powiedział, że nie wie i nie powinien tego zrobić. Ocenę takiego zachowania pozostawiam każdemu z osobna. Zdecydowanie odradzam nawet jako "wypisywacza" recept, a jako lekarza który ma diagnozować choroby nie ...

Przestrzegam przed tą osobą.
Zdecydowanie odradzam nawet jako "wypisywacza" recept, a jako lekarza który ma diagnozować choroby nie oceniam, bo na szczęście nie musiałem temu człowiekowi nigdy powierzyć swojego zdrowia i ja bym na pewno mu nie zaufał.

Super miły lekarz, bardzo fachowa porada, szybko i sprawnie. Polecam. Napewno skorzystam z usług tego lekarza w przyszłości

Kompletnie nie dba o zdrowie pacjenta. Nie interesuje go w jakim jest stanie. Najważniejsze to, o której kończy pracę. Żeby przypadkiem nie wyszedł 1 min po. Zero uczuć, zero współczucia. To na pewno nie lekarz z powołania. Nawet jeśli nie ma pacjentów to absolutnie nikogo nie przyjmie, przez ten czas przesiedzi w gabinecie tyle ile powinien. Kompletny brak profesjonalizmu.

Lekarz? To jedna wielka pomyłka. Nie zna działań leków. Wypowiada się na temtczegos czego kompletnie nie zna. Mimo opinii (wypis z pobytu szpitalnego) lekarza Neurologa Pan Tarchanow twierdzi że leki nie mają opisanego działania. No... Śmiech na sali.. Zero podstawowej wiedzy. Ten człowiek w służbie zdrowia to Kompletna pomyłka. Nie polecam.

Nie polecam.

Ten Pan przez pomyłkę został lekarzem. Absolutnie nie polecam nikomu i zgłoszę zachowanie tegoż Pana do Rzecznika Praw Pacjenta. Wystawić kwitek to każdy potrafi. 2 wizyty u tego Pana nie przyniosły żadnych rezultatów. Zwrocilam się z ogromnym bólem ucha i dostałam skierowanie do laryngologa. Spedzialam 2 dni na szukaniu specjalisty, który mnie przyjmie. Nie udało się. Przy drugiej wizycie w poradni na Powstańców Slaskich gdy wróciłam, ponieważ nie mogłam znaleźć miejsca do laryngologa, a ból ucha był nie do wytrzymania, Pan Tarchanow stwierdził, ze to nic takiego po czym wystawił mi skierowanie do SZPITALA oraz wyraził opinie, ze przyszłam tylko po to by dostać L4. Był opryskliwy i arogancki, kilkakrotnie podniósł na mnie głos. Na koniec skwitował, ze jeżeli mi się nie podoba to mogę zmienić lekarza. Oczywiście tak tez zrobię, bo takiego mało profesjonalnego lekarza w życiu nie spotkałam. Do pracy spóźnił się godzinę, co jak wynikało z opinii pacjentów czekających w kolejce, jest norma. Przerwy pomiędzy wizytami trwają dłużej niż wizyty.