lekarz Władysław Suwalski

1,7
1,5

Nie polecam - człowiek ten to jedno wielkie nieporozumienie jako lekarz. Niczego nie idzie się dowiedzieć, nic nie bada, zero zainteresowania, żadnych zaleceń, zero wystawionych refundacji, niezbyt miły, opryskliwy, wizyty poświęcone tylko na to żeby coś tam wklepał w komputer z którym nie bardzo sobie radzi. Każda wizyta kończyła się wizytą prywatną u innego lekarza żeby dowiedzieć się czegoś więcej na temat dolegliwości.

Lekarz chamski , niekompetenty.pierwszy raz spotkałam się z takim lekarzem.po miesiącu od operacji wysyła do pracy,tłumacząc że jego pacjenci juz na drugi dzień szli do pracy.Nie polecam,traktuje ludzi jak śmieci!!!

Chamski niemiły lekarz,po operacji najlepiej to isc na drugi dzień do pracy.teksty ze ktoś symuluje.nie polecam przychodni na jana,zwłaszcza tego lekarza Suwalskiego.

Byłem dziś u p.doktora w ramach NFZ ,mimo nieciekawych opini byłem zaskoczony podejściem doktora do moich problemów chorobowych. Doktor wysłuchał oraz wystawił zlecenia w celu dobrej oceny mojego stanu.Jestem zadowolony z wizyty i chętnie polecę innym wizytę u tego doktora. DZIEKUJE P.DOKTORZE

DZIEKUJE P.DOKTORZE

1 gwiazdka to i tak za dużo jak na tego lekarza. Nie mam pojęcia co ten Pan robi jeszcze w przychodni. Miałam dzis niestety ta "przyjemnosc" zjawić się u tego niekompetentnego człowieka z urazem stopy. Obłudny, chamski, zero udzielania informacji, na każde pytanie usłyszałam odpowiedź "nie wiem". Za to ja wiem- proponuję zając się roślinkami w ogrodzie a nie ludźmi bo na prawdę do tego się nie nadaje.

Lekarz prawdopodobnie chory psychicznie. Nie dociera do niego treść wypowiedzi, po za tym co sobie ubzdurał. Ten uśmiech na twarzy człowieka przepełnionego pychą.

Co za burak. Zero empatii. Jakieś prywatne fochy i insynuacje o wyłydzenie odszkodowania. Widać ma chody w PZU. Stary zgred na laptopie dobrze nie umie się obsługiwać i trzeba mu dawać papiery do ręki, choć PZU wszystko mu wysłało na maila. Poradnia ortopedyczna w jakiejś śmierdzącej piwnicy w domku jednorodzinnym. Pierwszy raz taki syf widziałem. Aż strach, że są jeszcze tacy lekarze. Szkoda, że nie ma oceny poniżej zera.

Z doktorem miałem do czynienia jakieś 10 lat temu ale dokładnie pamiętam jak mnie potraktował. Czytając te opinie postanowiłem się dołączyć gdyż uważam, że tacy ludzie nie powinni mieć nic wspólnego z leczeniem ludzi.miałem wypadek i złamaną nogę w wieku ok 19lat,z nogą parę dni po operacji musiałem wręcz biec o kulach za doktorem bo on już czekał w windzie i mnie popedzal. Weszliśmy z moja mama do windy a on na nią spojrzał i powiedział dokładnie tak: "jak na panią patrzę jak pani mymła w gębie tą gumę to mam odruchy wymiotne" myślałem, że mu tą kulą przyp....le .. chamstwo i jeszcze raz chamstwo...jak lekarz tak może powiedzieć do prawie 50-letniej kobiety... ocenę zostawiam Państwu..

Władysław Suwalski to osoba kompletnie niepasująca do tego oddziału (podejrzewam, że do jakiegokolwiek innego także) Fakt jest taki, ze "złapać ordynatora" na tym oddziale to jak "szóstka" w totka i tak naprawdę to chcąc się dowiedzieć o stanie zdrowia pacjenta (w tym przypadku mojej mamy) nie ma kogo zapytać. Pan Suwalski to człowiek bardzo niemiły, wręcz chamski , na zadane pytania odpowiada "czego pani oczekuje, przecież to stary człowiek". Oj doktorku, ciebie też dopadnie starość!!!!!

Odnoszę wrażenie,że pozytywne opinie ten lekarz napisał sobie sam. Wczoraj miałam "zaszczyt" po raz drugi rozmawiać z nim o stanie mojej Mamy.Rozmowa bardzo przykra i dołująca,musiałabym użyć bardzo niecenzuralnych wyrazów więc tylko potwierdzę wszystkie negatywne opinie przeczytane i usłyszane / od pacjentów i personelu,znajomych/.Szanowny Pan Doktor jest ponoć na emeryturze więc może czas najwyższy ustąpić miejsce młodym,ambitnym.Jest już stary i będzie tylko starszy,powinien być świadom,że kiedyś trafi na taki oddział a wtedy jego obecni podwładni go "odpowiednio "potraktują.