Włodzimierz Ostrowski

Chodziłam przez jakiś czas do dr. Ostrowskiego i odradzam wszystkim kobietom tego lekarza. Cierpie na przewlekle na pewną chorobę której nie potrafił zdiagnozować i mówił, że niema ona związku z narządami kobiecymi a i jak się okazało przyczyna mojej choroby jest bardzo prosta i kiedy poszlam do innego lekarza od razu skierował mnie na odpowiednie badania. także ten lekarz jest ok jeśli chodzi o wypisywanie recept na tabletki antykoncepcyjne nic więcej moim zdaniem. Nie polecam !

A ja polecam dr Ostrowskiego. Podczas wizyty u niego zawsze czuję się rozluźniona. Pierwszy raz trafiłam do niego z grzybicą pochwy i zajął się mną na 5! Wytłumaczył przede wszystkim co i jak, skąd bierze się infekcja, co ma zażywać mój partner. Doktor sam zaproponował, aby przy badaniu obecny był moj chlopak co wydalo mi sie smieszne, ale teraz rozumiem jego niepokoj. Dziewczyny wyluzujcie sie troche! To jest lekarz, oglada cipki codziennie i na pewno nie w glowie mu flirty z Wami!:) Mój brak owłosienia również komentował, patrząc na moje narządy powiedział, że jestem 'ładną' kobietą. I CO Z TEGO? Czlowiek wprowadza rozluzniajaca atmosfere, co wy myslicie ze on chce Was tam w gabinecie zgwalcic? No bez przesady, nie moge czytać takich komentarzy. Wszyscy jestesmy ludzmi, troche dystansu do siebie! Dla mnie doktor na 5. Polecam.

rewelacyjnyma super poczucie humoru co mi ułatwia bardzo wizyty u niego.podoba mi się też to że nie aplikuje od razu leków tylko tak jak w moim przypadku a mam problemy z miesiączkami po porodzie robi często usg i każe siebie obserwować a nie od razu faszeruje hormonami.prowadził mojąciażę i też byłam bardzo zadowolona zresztą już o tym wcześniej pisałam.polecam jak najbardziej.super specjalista.

wylądowałam u niego w szpitalu, jedyny jak dotąd lekarz który udzielił mi naprawde kompleksowej odpowiedzi co mi jest, co jest z tym związane i jak dalej postępować. Na konkretne pytania konkretna odpowiedź. Na pewno polecam

Ja jestem w ciąży i nie mam żadnych zastrzeżeń. Pan doktor jest bardzo miły i udziela mi informacji na wszystkie pytania. Ma specyficzny humor, ale jak ktoś ma kompleksy no to może mu to przeszkadzać. Mnie osobiście to odpowiada, bo dla nikogo(prawie:} nikogo) badanie ginekologiczne nie jest przyjemne a przynajmniej nie myśli się o nim. Dla mnie lekarz na 5.

Odradzam! Pan doktor przez całą wizytę omawiał kwestię mojego owłosienia łonowego (A raczej jego braku)przy okazji opowiadał jakie to inne pacjętki mają fryzurki. Do mojego problemu podszedł bardzo lekceważąco. Swoją ignorancją doprowadził do tego że z poważnym zapaleniem wylądowałam na pogotowiu. Odradzam!!!

zarty nie ma miejscu, nie wykrył mi grzybicy

zarty nie ma miejscu, nie wykrył mi grzybicy

zdecydowałam się na wizytę u pana doktora ponieważ chciałam się upewnić czy jestem w ciąży. Okazało się, że jestem. Byłam u pana doktora na kilkakrotnie i wizyty ograniczały się do badania USG, badania ginekologicznego nie przeprowadzono nawet cytologi nie miałam zrobionej mimo, że ostatnią robiłam ze 2 lata temu. Podczas jednej wizyty pan doktor stwierdził nieprawidłowość na zdjęciu USG i wystawił mi skierowanie ba badania prenatalne. Nie powiem, bo płacić za te badania nie musiałam, a kosztują ok. 250 zł jednak na miejscu w Katowicach, bo tam znajduje się placówka gdzie badania te są przeprowadzane okazało się, że pan doktor się nie podpisał na skierowaniu ani nie dał pieczątki. Ja nie zwróciłam na to uwagi. Na szczęście badanie zostało przeprowadzone. Ja osobiście nie jestem zadowolona z wizyt u pana doktora i nie polecam innym kobietom tego doktora

Pan dr Ostrowski wykrył mi cysty 6 cm na jajnikach w wieku 20 lat.Nastraszył mnie,że to może być coś poważniejszego i oczywiście skierował do szpitala. W szpitalu okazało się ,że nic na moich jajnikach nie ma. Nie wiem co on tam widział na tym USG. Jest najgorszym lekarzem na jakiego udało mi się trafić. Jego seksistowskie wstawki podczas badania są nie na miejscu. Nie polecam tego ginekologa nikomu.

Faktycznie czasami ma lubieżne poczucie humoru, ale jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to reaguje natychmiast jeżeli się coś dzieje. Widać, że się stara ( kocha dzieci, ma ich pięcioro) więc pacjentki ciężarne mają się bardzo dobrze.