Włodzimierz Piechowicz

1,7
1,9
2,1
1,8

Lekarz przyjechał do starszej osoby która jest w bardzo złym stanie. Przyjeżdżać nie chciał przestawić samochodu gdyż stwierdził że będzie tylko 5 minut. Weterynarz do psa przyjezdza na dłużej. Nie polecam nikomu. Zerowe kompetencje. Znieczulica zawodowa.

Lekarz - dramat! Masakra kto jeszcze trzyma takich lekarzy.. zwykły człowiek który nie zna się kompletnie na niczym.. zamiast dać jakiś konkretny antybiotyk dal mi uwaga.... RUTINOSCORBIN... MASAKRA

Na Piechowicza trafiłam w szpitalu na ostrym dyżurze w Otwocku z wysokim ciśnieniem i wielkim bólem głowy. Dał ketonal, coś pod jezyk i odesłał do domu bez, żadnych dodatkowych badań. Nie polecam!!! Psuje opinię szpitala!!!

Lekarz, ktorego z gabinetu wyprowadza policja chyba oczywiste, ze nie jest godny polecenia. Zawsze są do niego zapisy, bo kto był raz wiecej nie pójdzie, chyba, ze po zwolnienie, bo skierowania daje nie chętnie

Lekarz nie godny polecenia, nie miły, poszłam po skierowanie na badania okresowe dał mi z wielką łaską ,a nie robiłam ok 5 lat żadnych badań, stwierdził, ze jestem mloda po co mi takie badania (np.cholesterol) i dał tylko kilka za resztę musiałam zapłacić. Chyba oto mu chodziło, bo jest kierownikiem tej przychodnii

Lekarz bardzo nie miły, kiedyś poszłam z dzieckiem z bólem ucha do przychodnii , nie zajrzał nawet do ucha i dał pyralginę(dziecko 8lat). Inny lekarz dał antybiotyk skierowanie do laryngologa, bo ucho było zatkane, zrobił się czop

Lekarz niegodny polecenia,obrazony ,ze ma przyjac pacjenta.Nie polecam omijac szerokim lukiem,rzeczywiscie nie patrzy na pacjenta,nie zbada.

Lekarz bardzo niemiły i olewajacy pacjeta.Przy bardzo silnych bólach brzucha nawet nie zlecił badania USG jamy brzusznej. Nie polecam tego lekarza jeśli tak go można nazwać.

Lekarz w przychodni skierował do szpitala z podejrzeniem ciężkiego zapalenia płuc. Na izbie - w/w lekarz trzymał półprzytomnego chorego z temperaturą 40 stopni na wózku około 7 godzin. Wysłał do domu z wypisem i lekami na rozrzedzenie wydzieliny płucnej co omal nie udusiło pacjenta, bo to wcale nie było owe zapalenie.

Mądry, inteligentny, wspaniały lekarz. Polecam wszystkim potrzebującym. (A tak nawiasem mówiąc ketonal jest SUPER - skuteczny). Stokrotne dzięki Panie Doktorze.