Włodzimierz Piechowicz

1,7
1,9
2,1
1,8

napisze wam tylko tak dr.Piechowicz jest dobrym człowiekiem jaj i lekarzem a wy jesteście bandą pedałów którym jak coś potrzeba to lecicie jak na sraczkę po zwolnienia itp,,, niech każdy zajmie się swoimi sprawami...

Wizyta u lekarza kojarzy mnie się z poradą kolegi.

Wizyta u lekarza kojarzy mnie się z poradą kolegi.

Poszłam do niego z bólem pleców (jestem otyła, kobieta, 50+). Nie dotknął mnie nawet, stwierdził, że to nerwoból, dał znieczulenie. Pięć godzin później byłam już po wycięciu ostrego woreczka żółciowego. Ot, taki konował

1. Dr Piechowicz, który również pracuje w szpitalu w Otwocku przyczynił się do tego, że mój wujek przez niego ma by-passy. Pojechał z zawałem na izbę przyjęć, a ten odesłał go do domu bez badań. Po pół godzinie wujek jechał już karetką do Anina. 2. W 2005 roku dziadek miał wysokie ciśnienie. Karetka zabrała go do szpitala. Ten odesłał go z jeszcze wyższym ciśnieniem z tekstem "Wszyscy by tylko chcieli badania by im robić". Mama wzięła dziadka do samochodu, pojechała z nim do szpitala ponownie i zrobiła taką awanturę temu ...

2. W 2005 roku dziadek miał wysokie ciśnienie. Karetka zabrała go do szpitala. Ten odesłał go z jeszcze wyższym ciśnieniem z tekstem "Wszyscy by tylko chcieli badania by im robić". Mama wzięła dziadka do samochodu, pojechała z nim do szpitala ponownie i zrobiła taką awanturę temu typowi, ze gościu do dzisiaj jak widzi mamę, to robi się potulny jak baranek.

To nie lekarz. Powinna się nim zająć prokuratura, by nigdy więcej nikogo nie narażał. Nie miałam z nim do czynienia i mam nadzieję, że osobiście nie będę miała.

OGÓLNIE OK MOJE OCZEKIWANIA ZOSTAŁY > SPEŁNIONE

OGÓLNIE OK MOJE OCZEKIWANIA ZOSTAŁY > SPEŁNIONE

Na wszystko wypisuje Ketonal i rutinoskorbin,nawet nie spojrzy na człowieka a mowa o badaniu. lekarz od wypisywania zwolnien a nie od leczenia.