lekarz Włodzimierz Pięta

mięśnie,
leczenie złamań,
osteoporoza.
Godziny przyjęć:
Prywatny gabinet lekarski, os. Kościuszkowców 13, rejestracja: 601 578 050 Godziny przyjęć: wtorek-czwartek 17.00 - 18.00, 62-020 Swarzędz,
Zespół Gabinetów Specjalistycznych, ul. Grochowska 50, rejestracja: 61 662 44 77, Godziny przyjęć: piątek od 15.00, codziennie rejestracja od 13, Poznań

Bardzo dobry lekarz i człowiek.Leczę się wiele lat z pełnym zaufaniem i zrozumieniem z jego strony,a to nie jedyny do,którego przychodzę.Jest to człowiek pełen zaufania i zrozumienia.Chyba jedyny,który jest tak pomocny w leczeniu.Rozumie problemy drugiego człowieka.Bardzo go pozdrawiam i życzę dużo zdrowia i dalszego dobrego podejścia do pacjenta.

Lekarz, który ani nie pomoże, ani nie zaszkodzi. Z jakimkolwiek problemem ortopedycznym, lepiej poszukać lekarza, który nas uzdrowi. Nie polecam dr. Pięty

W sumie chłop swój kurka panie, ale jak mi kolana przestrzelił to kurwa do dzisiaj se chodzić nie mogę, jeżdżę bentleyem (wózkiem), ale miło mi się rozmawiało, 5!

Lekarz arogancki, nieuprzejmy,grubiański. Kompetencje trudno ocenić, bo po pierwszym kontakcie chce się od razu poszukać innego lekarza. Za uprzejmość otrzymał jedną gwiazdkę tylko dlatego, że nie można nie przyznać żadnej.

Pan doktor jest fachowcem z długoletnim doświadczeniem. Na pierwszej wizycie zlecił kompleksową diagnozę (rezonans i neurochirurg), zadaje pytania. Moim zdaniem dobrze diagnozuje i leczy. Polecam każdemu.

Leczyłam u tego Lekarza stopę. Pomógł mi, a próbowało już trzech przed nim. Dzięki niemu znowu biegam, nie mówiąc o chodzeniu.

Bardzo dobry lekarz z wieloletnim doświadczeniem,polecam osobom odpornym psychicznie,mnie wyleczył bardzo dobrze,duży szacun doktore