dr n. med. Włodzimierz Szyszkowski

Psychiatra

3,3
3,5
3,7

Po kilkunastoletnim okresie chaotycznego i nieskutecznego leczenia w szpitalu i przychodni , dr Szyszkowski prawidłowo dobral leczenie i psychicznie postawil mnie na nogi .Winna mu jestem wiele lat normalnego życia . A tego się chyba nie da przecenić .

Bardzo dobry, doświadczony lekarz. Prawidłowo dobrał lek na nietypową chorobę i szybko ją wyleczył. Kiedyś pracował w IPiN, a teraz przyjmuje prywatnie.

Kiedyś pracował w IPiN, a teraz przyjmuje prywatnie.

Dwukrotnie lekarz dobierał mi lek. Po pierwszym leku źle się czułam, drugi dobrał znakomicie. Bardzo skutecznie wyleczył mnie z depresji. Poleciłam Go znajomym i też byli bardzo zadowoleni.

Doktor z powołania,dusza człowiek nie znam lepszego naprawdę zna się na tym co robi.Inni lekarze nie mogli mi pomóc wysyłali do szpitala leczenia nerwic i depresji a mój Najlepszy Doktor któremu zawdzięczam życie i zdrowie wyciągnął mnie z tego okropnego stanu,do końca życia będę Bogu za Niego dziękować :)A.Wojdyga

Polecam. Fachowy i cierpliwy. Dzieki niemu moge cieszyc .

Polecam. Fachowy i cierpliwy. Dzieki niemu moge cieszyc .

polecam z czystym sumieniem. dr Szyszkowskiego poleciła mi koleżanka, ja z kolei, po pierwszej wizycie poleciłam go przyjaciółce. dzięki Niemu wróciłam do pracy, to chyba wystarczy za rekomendację

Za mała skala oceny :) Po leczeniu nareszcie wiem, że żyję! Dyskretny, wrażliwy, ogromna wiedza i doświadczenie, każda wizyta przeprowadzona z ogromną kulturą i szacunkiem do pacjenta. Dziękuję, Panie Doktorze. Małgorzata

Za mała skala oceny :) Po leczeniu nareszcie wiem, że żyję!

Rewelacyjny lekarz, wspaniały człowiek. Człowieczeństwo i profesjonalizm w jednym.

Namówił mnie na przyjęcie łagodnego środka antydepresyjnego o nazwie "depresen" a następnego dnia podłożył mi w jego miejsce szwajcarski specyfik "zypressa", po którym zacząłem tracić pamięć. Odmówiłem dalszego leczenia. NIe polecam.

NIe polecam.

Niewystarczająca skala oceny. Ten lekarz to MNIEJ NIŻ ZERO.

Niewystarczająca skala oceny. Ten lekarz to MNIEJ NIŻ ZERO.