dr n. med. Włodzimierz Żychliński

3,3
3,1
3,4
3,1

Przyszedłem do doktora Żychlińskiego skonsultować zdjęcia rtg - z czterech zdjęć na dwa w ogóle nie spojrzał, a jedno z obejrzanych uznał za nieczytelne i nawet nie próbował go zinterpretować, mimo że dwóch innych lekarzy bez problemu to zrobiło. Ponadto jestem w trakcie rehabilitacji i póki co odzyskałem dopiero około połowy ruchomości w nadgarstku, więc poprosiłem o wystawienie skierowania na kontynuację fizjoterapii. Na to pan doktor uznał mnie za leniwego i niechętnego do pracy własnej, co jest krzywdzące, niesprawiedliwe i po prostu nieprawdziwe. Fizjoterapia jest dla mnie ogromnym wsparciem, ale wkładam w proces leczenia dużo pracy własnej i słucham się wszystkich zaleceń, by ręka jak najszybciej wróciła do sprawności po wypadku i dwóch operacjach. Doktor Żychliński powiedział, że fizjoterapeuta nie zrobi niczego, czego nie jestem w stanie zrobić sam. Stwierdził również, że fizykoterapia, jak lasery czy pole magnetyczne, nie dają żadnych efektów, a jedynie pomagają eliminować dolegliwości bólowe. Przecież to jest całkowita bzdura, jak taki człowiek może w ogóle być lekarzem i to zatrudnionym w prywatnej placówce medycznej? Ponadto, gdy zacząłem pytać, czy mogę lub powinienem wykonywać określone ruchy lub czynności, by wspomóc proces leczenia, pan doktor powiedział, że skoro oczekuję skierowania do fizjoterapeuty, to mam zapytać fizjoterapeuty. I bezpodstawnie obrażony pan doktor na zadane pytania mi nie odpowiedział.
Bardzo żałuję, że nie posłuchałem mnóstwa negatywnych opinii w internecie i do doktora Żychlińskiego mimo wszystko poszedłem, na pewno już tego błędu nie powtórzę. Warte uwagi jest również to, że do doktora Żychlińskiego wizytę można mieć praktycznie na zaraz, podczas gdy do drugiego ortopedy przyjmującego w gdyńskim Medicover terminy są pozajmowane z dużym wyprzedzeniem. Teraz mnie ta sytuacja nie dziwi, sam też wybiorę następnym razem innego lekarza niż doktor Żychliński, nawet jeśli będę musiał na wizytę długo czekać.

Brak jakiejkolwiek diagnozy, cudem otrzymałam skierowanie na rezonans, ktroy został opisany jako usg bioder... bylo to badanie odcinka L-S ... Mąz z mniejszymi problemami otrzymał bez problemu rehabilitacje, ja hmmm... wg Pana doktora kręgozmyk ze spoziomowaniem kości ogoniwej, zwyrodnienia na 3 poziomach, odwodnione dyski i wypukliny nie są podstawą do rozpracowania tego. Zaznaczalam na wizycie , ze jestem po porodzie po cesarskim cięciu, jedyne zalecenie.... kąt 90 kolano biodro i robić brzuszki. Poszłam prywatnie na rehabilitację i konsultację do neurochorurga załamali się "prowadzeniem " takiego schorzenia przez tego lekarza. O byciu niemiłym już nie wspomnę. Diagnoza polegała na : ściągnie pani bluzkę i zrobi skłon. Wg. Tego lekarza prace nad poprawą zdrowia nie zaczyna się od rozpracowania spiętych mięśni tylko od zrob brzuszki przy łóżku. Chcę tylko jeszcze zaznaczyć, że kobiety po porodach jezeli mają ortopedyczny problem nie mają co liczyć na pomoc u tego lekarza.

Nie polecam. Lekarz zalecil mi leczenie zachowawcze (zabiegi rehabilitacyjne + ćwiczenia). Z badań jedynie USG (być może dlatego, że jest na miejscu w Medicover). Po 3 miesiącach i kilkudziesięciu zabiegach nie było żadnej poprawy. Na ostatniej wizycie zalecił długie spacery po plaży (!) i porzucenie ortezy, która pozwalała mi jako tako funkcjonować. Zignorował moje uwagi, że mój stan się pogarsza. Poszłam prywatnie na rezonans, który wykazał, że moja dolegliwość kwalifikuje się wyłącznie do leczenia operacyjnego.

Super ortopeda! Wszystko omówił, wytłumaczył. Wykonał dodatkowe badanie na prośbę pacjęta bez zlecenia lekarza kierującego. Polecam!

Świetny ortopeda, podchodzący z dużą rozwagą co do podejmowania pochopnych decyzji, opanowany i z poczuciem humoru - pomógł mojej córce postępując bardzo rozważnie, gorąco polecam.

Bardzo nie mily. Brak badania. Brak udzielenia pomocy i odpowiedzi. Brak empatii. Wiecej do Pana doktora nie pojde.

Nie polecam tego lekarza, bagatelizuje problem zdrowotny, bo podobno wszystkich coś boli, taki lekarz nie powinien pracować w Medicover, bo ludzie płacą duże pieniądze a on zachowuje się jakby skierowanie na cokolwiek płacił z własnej kieszeni

Faktycznie czasu na pacjenta poswieca zbyt mało, nie ma szans na dopytanie (mialem liste pytan i z nimi zostałem), czlowiek jakby nieobecny duchem.. Nie odczulem kompetencji, a juz zyczliwosci to z pewnościa zabrakło. Jesli ktos chce- prosze bardzo, ja nie pojde i nie polecę znajomym. Polecam przemysleć...

Byłem dziś u tego pana, jest bardzo niemiły, potraktował mnie z wyższością i butą. W trakcie gdy miałem jeszcze parę pytań zawołał już kolejnego pacjenta. Chciał mnie się pozbyć czym prędzej.

Bardzo uprzejmy i troskliwy. Bardzo poważnie podszedł do leczenia mojego dziecka, właściwie je zdiagnozował oraz skutecznie wyleczył z bardzo poważniej choroby z trwałym skutkiem, dzięki czemu moje dziecko może się teraz prawidłowo rozwijać, tak jak jego rówieśnicy. Oby było więcej lekarzy z taką wiedzą i podejściem do choroby oraz pacjenta jakie posiada dr Żychliński