dr n. med. Włodzimierz Żychliński

Nie polecam. Lekarz zalecil mi leczenie zachowawcze (zabiegi rehabilitacyjne + ćwiczenia). Z badań jedynie USG (być może dlatego, że jest na miejscu w Medicover). Po 3 miesiącach i kilkudziesięciu zabiegach nie było żadnej poprawy. Na ostatniej wizycie zalecił długie spacery po plaży (!) i porzucenie ortezy, która pozwalała mi jako tako funkcjonować. Zignorował moje uwagi, że mój stan się pogarsza. Poszłam prywatnie na rezonans, który wykazał, że moja dolegliwość kwalifikuje się wyłącznie do leczenia operacyjnego.

Brak jakiejkolwiek diagnozy, cudem otrzymałam skierowanie na rezonans, ktroy został opisany jako usg bioder... bylo to badanie odcinka L-S ... Mąz z mniejszymi problemami otrzymał bez problemu rehabilitacje, ja hmmm... wg Pana doktora kręgozmyk ze spoziomowaniem kości ogoniwej, zwyrodnienia na 3 poziomach, odwodnione dyski i wypukliny nie są podstawą do rozpracowania tego. Zaznaczalam na wizycie , ze jestem po porodzie po cesarskim cięciu, jedyne zalecenie.... kąt 90 kolano biodro i robić brzuszki. Poszłam prywatnie na rehabilitację i konsultację do neurochorurga załamali się "prowadzeniem " takiego schorzenia przez tego lekarza. O byciu niemiłym już nie wspomnę. Diagnoza polegała na : ściągnie pani bluzkę i zrobi skłon. Wg. Tego lekarza prace nad poprawą zdrowia nie zaczyna się od rozpracowania spiętych mięśni tylko od zrob brzuszki przy łóżku. Chcę tylko jeszcze zaznaczyć, że kobiety po porodach jezeli mają ortopedyczny problem nie mają co liczyć na pomoc u tego lekarza.

Super ortopeda! Wszystko omówił, wytłumaczył. Wykonał dodatkowe badanie na prośbę pacjęta bez zlecenia lekarza kierującego. Polecam!

Świetny ortopeda, podchodzący z dużą rozwagą co do podejmowania pochopnych decyzji, opanowany i z poczuciem humoru - pomógł mojej córce postępując bardzo rozważnie, gorąco polecam.

Faktycznie czasu na pacjenta poswieca zbyt mało, nie ma szans na dopytanie (mialem liste pytan i z nimi zostałem), czlowiek jakby nieobecny duchem.. Nie odczulem kompetencji, a juz zyczliwosci to z pewnościa zabrakło. Jesli ktos chce- prosze bardzo, ja nie pojde i nie polecę znajomym. Polecam przemysleć...

Byłem dziś u tego pana, jest bardzo niemiły, potraktował mnie z wyższością i butą. W trakcie gdy miałem jeszcze parę pytań zawołał już kolejnego pacjenta. Chciał mnie się pozbyć czym prędzej.

Bardzo godnie i milo zostalem przyjety przez Pana Doktora. Polecam

Bardzo godnie i milo zostalem przyjety przez Pana Doktora. Polecam

Mądry, miły, uprzejmy, skuteczny. Ideał. Polecam! Leczy mnie i moją rodzinę od dawna, zawsze możemy polegać na Panu Doktorze. Podejmuje wyłącznie przemyślane decyzje.

Dyskretny, kompetentny, uprzejmy, skromny lekarz.

Dyskretny, kompetentny, uprzejmy, skromny lekarz.

Dramat!!! Człowiek niekompetentny, niemiły, do tego strasznie zarozumiały. Zdecydowanie odradzam.