lekarz Wojciech Andrzej Grzybowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Pełen profesjonalizm, widać ,że doktor zna się na rzeczy - odpowiedział na wiele moich pytań, które był dla mnie bardzo nurtujace. Teraz przygotowuje się do ciąży i mogę być spokojna :)

Byłam u tego doktora na jednej z pierwszych moich wizyt ginekologicznych także miałam stracha, ale wszystko było dobrze ;) Udzielił mi wielu cennych rad i wytłumaczył problemy jakie mnie napotykały. Bardzo miły i zaangażowany lekarz :)

delikatny, wyrozumiały i bardzo dobry specjalista. bardzo dobrze i skrupulatnie prowadzi ciąże! polecam bo jest świetny

dobry ginekolog ale ilość czasu poświęconego nie jest adekwatna do cen które Pan doktos bierze

Dr Grzybowski prowadził moją ciążę. Podczas wizyt cierpliwie wszystkie niejasności tłumaczył i uspokajał gdy miałam jakieś obawy w związku z porodem i nie tylko. Bardzo spokojny, kompetentny, rzeczowy, a do tego z poczuciem humoru. Ponadto w innej placówce medycznej usłyszałam opinię o nim od kolegów "po fachu",że jest bardzo dobry specjalista np. przy robieniu USG ciąży nie ma mu równych. Jak dla mnie lekarz z powołania!

Każdej kobiecie życzę takiego lekarza, ja do n Niego trafiłam 3 lata temu, po 2 latach ból i braku pomocy. dr Grzybowski poświecił mi tyle czasu i uwagi aż pomógl, oczywiscie na tyle na ile medycyna pozwala. To wspaniały lekarz a przede wszystkim czlowiek, dla którego liczy sie pacjentka a nie kasa. Miałam możliwosc i o tym sie 2krotnie przekonac.

Każdej kobiecie życzę takiego lekarza, ja do n

super lekarz polecam każdemu wiadomo ze sa plusy i minusy ale to jak wszedzie.... generalnie goraco polecam

Polecam Pana Doktora wszystkim kobietom! Rzeczowy, konkretny, pomocny, dobry specjalista a przy tym bardzo miły i kulturalny!

Kompetentny, to wielki specjalista w swojej dziedzinie, wzbudza zaufanie, spokojny i opanowany, dużo tłumaczy dany problem, godny zaufania i polecenia, korzystam z opieki medycznej w pierwszej ciąży, która była zagrożona, wszystko skończyło się dobrze i teraz w drugiej ciąży. POLECAM

Polecam! Szukałam lekarza prowadzącego ciąży. Lekarz ten od razu wzbudził moje zaufanie, potrafii zająć się pacjentką. Bardzo mnie uspokoił - jest to moja pierwsza ciąża. Bardzo otwarty i kompetentny. Oby więcej takich lekarzy. Dorota

Dorota

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Gdańsk"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana