dr n. med. Wojciech Bieganowski

2,7

Całkowity brak kultury ze strony lekarza, wizyta odnosiła się do Medycyny Pracy, godzinne opóźnienie a podczas wypisywania druku przez lekarza obrzucił mnie nieprzyjemnymi komentarzami. Zachowanie naganne, żałuje ze trafiłam na taką osobę a co dopiero lekarza. Nie polecam. Nawet mnie nie zbadał.

Nawet mnie nie zbadał.

Bardzo nie miły, nie sympatyczny, traktuje pacjenta z góry, nie przeprowadził ani badania a napisał o nieleczonych i nieistniejących chorobach, przez co musiałam odwoływać się i pisać skargę, ponieważ nie pozostawię takiego zachowania bez reakcji z mojej strony. W życiu nie spotkałam się z tak zadufaną i cyniczną osobą.

Lekarz godny polecenia .Bardzo kompetentny i bardzo dobrze dobrał mi leki . Czuję się bardzo dobrze

Lekarz, który w końcu rozwiał wszelkie moje wątpliwości i wszystko dokładnie wytłumaczył. Widać jego zaangażowanie w to, co robi. Zdecydowanie polecam!

Wyzej wymieniony lekarz zdecydowanie spełnił moje oczekiwania! Uratował mi życie!!! Gorąco polecam! Dużo zdrowia panie doktorze!

Chamski,opryskliwy,zero podejścia do pacjenta. Obojętny na ludzką chorobę, a o zwolnieniu można zapomnieć.

Chamski,opryskliwy,zero podejścia do pacjenta.
Obojętny na ludzką chorobę, a o zwolnieniu można zapomnieć.