lek. dent. Wojciech Bieńkowski

3,3
3,7
3,4
3,2

To jest moj ulubiony dentysta od 20lat, i jedyny! Polecam z pelnym sumieniem. Profesjonalny, skupiony na pracy, a nie na pogawedkach przy fotelu. Nowoczesny sprzet, doktor i personel na biezaco z dentystyka. Doktor nie oszczedza na pacjencie i materialach. Bez naciagania na zabiegi, rzetelna diagnoza. Do napisania opinii po tylu latach skolonila mnie ostatnia wizyta w pandemii. Doktor zawsze dbal o czystosc i sterylnosc gabinetu, ale teraz ochrona jest wzmozona, podwojne fartuchy i maseczki, dezynfekcja lampami powietrza i powierzchni gabinetu po kazdym pacjencie. Bylam w szoku! Doktor Bienkowski nigdy sie nie reklamowal, i pacjenci tak jak i ja trafiaja tam tylko z polecenia, ale powinien, bo takich uslug i lekarza ze swieca teraz szukac!

Zdecydowałam się pójść do tego lekarza z powodu bólu zęba. Ząb został zaleczony (plomba - koszt 190 zł.Dodam,że w momencie borowania dało się poczuć nieprzyjemny zapach, co zostało zignorowane przez lekarza,stwierdził, że może to jakieś resztki jedzenia. Następnego dnia ząb w dalszym ciągu bolał, więc udałam się z powrotem do lekarza. Dopiero wtedy zdecydował się wykorzystać swój sprzęt - zdjęcie rentgenem. Okazało się że ząb należy leczyć kanałowo. Kilkanaście lat temu miałam podobny problem - mój stomatolog jak tylko poczuł nieprzyjemny zapach borował, aż poznał przyczynę i był pewny, ze to nie z zęba. Duży minus dla tego lekarza,że tego nie rozpoznał/zignorował. Kosztów leczenia nie można było przewidzieć dokładnie, ale poinformowano mnie że w granicach ok. 700 zł. Za tą wizytę zapłaciłam 280 zł. Oczywiście było tłumaczenie, że podwójnie płacić nie będę - za wypełnienie zęba miało nie zostać policzone. Jednak jak przy kolejnej wizycie poprosiłam o odliczenie 190 zł wcześniej zapłaconych od rachunku to odmówiono mi. Były jeszcze dwie wizyty - odpowiednio 280 zł i 380 zł (ostatnia, gdzie niby odliczono mi wypełnienie). Dodatkowo mogę dodać, ze przy leczeniu pacjent praktycznie leży na fotelu (dla mnie nowość) oraz odniosłam wrażenie,iż bardzo mu się nie podoba, że nie chciałam znieczulenie (przy pierwszej wizycie - zwykłe borowanie).Lekarz nic nie tłumaczy, chyba że się zada pytanie. Ogólnie nie polecam. Brak prawidłowego rozpoznania. Dodatkowo bardzo drogo + brak jasnego określenia ceny usługi (jak później poczytałam trochę,zazwyczaj cena zależy od liczby kanałów).

Dentysta orzekający w chorobach ortopedyczno-neurologicznych lub psychicznych dla ZUS Nie matura lecz chęć szczera zrobią z Ciebie ... orzecznika. Co za tupet, albo brak innych możliwości zarabiania. Wnioski pozostawiam czytelnikom. Do tego gbur niezbyt ładnie pachnący.

Bardzo dobry i kompetentny stomatolog. Potrafił mnie i żonie wyleczyć na prawdę trudne przypadki. Pod względem wiedzy i doświadczenia godny polecenia. Jeśli chodzi o czas poświęcony pacjentowi to mógłby się trochę bardziej postarać. Ale trzeba też przyznać, że na każde pytanie odpowie kompetentnie, więc może to tylko moje odczucie. Najlepiej wyposażony prywatny gabinet jaki widziałem, więc potwierdzam opinię już tu przytoczoną. Obsługa gabinetu (asystentka i pomoce dentystyczne) też bez zastrzeżeń, choć chyba mu się trochę wykruszył personel przez ostatnie parę lat. Ceny wydają mi się raczej przystępne w porównaniu z ...

Ceny wydają mi się raczej przystępne w porównaniu z cenami w Warszawie.

Dobry lekarz warty polecenia , jedyne do czego moge sie przyczepic to jest srednio mily , malo tlumaczy co robi, wlasciwie wogole sie nie odzywa a czasem milo bybylo cos uslyszec jak sie siedzi z otwarta buzia przez okolo 15minut :) ale to nie o to chodzi tylko o jakosc jego uslug a uwazam ze jest dobrym specjalista.

nikomu nie polecam ! po wizycie u niego niesamowity bol zeba , za wizytę poprawiającą powiedział ze nic nie płacę co mi się wydało oczywiste, lecz do następnej wizyty doliczył sobie za nią 200 zł i tak z 2 wizyt zapowiedzianych ( szacowany koszt 700 zł) zrobily się 3 ( 900 zł ) i miała być jeszcze jedna wizyta na tego samego zęba za 200 zł czyli miało wyjść 1100 zł lecz już zrezygnowałem. Ząb się zaczął kruszyć. Jak dla mnie niekompetentny oszust. Nie polecam !

Ja i moja rodzina jesteśmy pacjentami dr Bieńkowskiego od bardzo wielu lat, wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni i nadal pozostaniemi wiernymi pacjentami Doktora i miłego dobrze wypsażonego gabinetu przy ulicy Reja.

Bardzo dobrze wyposażony gabinet lekarski

Bardzo dobrze wyposażony gabinet lekarski

niekompetentny, nie wyleczył zęba co spowodowało ciężkie zapalenie i doprowadziło do usunięcia zęba.