dr n. med. Wojciech Bluszcz

Kardiolog

Polecam Serdecznie --godny zaufania, tłumaczy wszystko, bardzo miły, sympatyczny, konkretny. Widac, lekarz z powołania. . Poleciłam znajomym Pana Doktora i tez byli bardzo zadowoleni, opis wyniki, badania, zdjęcia wszystko dane pacjentowi do domu;)))

Wspaniały lekarz, uspokoił, wytłumaczył co i jak. Wizyta trwała około godziny, wszystkie badania zostały wykonane w gabinecie na miejscu. Pan, który wie co robi i jest w tym znakomity. Polecam serdecznie!

super lekarz , znający się na rzeczy. Teściowa ma 75 lat wyszła zadowolona z gabinetu gdzie przeprowadzono kompleksowe badania i podjęto dalsze leczenie.

Znakomity fachowiec zna się na rzeczy, uprzejmy poświęca pacjentowi dużo swojego cennego czasu gorąco polecam

jestem bardzo zadowolona - polecam dobry lekarz. wizyta długa około 60 minut, kompleksowe badania w jednym miejscu, nie trzeba chodzić w kilka niejsc by wykonac badania.

jestem bardzo zadowolona - polecam dobry lekarz.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Zabrze"?

Poradnia Kardio-Plus
Rybnicka 64, Radlin