dr n. med. Wojciech Bluszcz

Kardiolog

Pan Bluszcz to dobry lekarz i dobry człowiek. Szczegółowo i indywiduzlanie podchodzi do pacjenta, wszelkie badania opisy jasne, rozmowa i można pytania zadać na które lekarz w pełni odpowiada. Miły i pomocny. Dziękuję, będę miała teraz lekarza do którego się mogę zgłosić w awaryjnej sprawie ale i do kontroli wg zaleceń. Pozdrawiam

Chyba pierwszy raz piszę opinię lekarzowi, ale Pan Bluszcz to lekarz do którego można mieć zaufanie. Zbadał dokładnie mojego ojca, zlecił badania których mu brakowało po innych badaniach lekarzy i postawił diagnozę która wręcz uratowała życie mojego ojca. Obaj jesteśmy bardzo wdzięczni. Pozdrawiam

Polecam Serdecznie --godny zaufania, tłumaczy wszystko, bardzo miły, sympatyczny, konkretny. Widac, lekarz z powołania. . Poleciłam znajomym Pana Doktora i tez byli bardzo zadowoleni, opis wyniki, badania, zdjęcia wszystko dane pacjentowi do domu;)))

Wspaniały lekarz, uspokoił, wytłumaczył co i jak. Wizyta trwała około godziny, wszystkie badania zostały wykonane w gabinecie na miejscu. Pan, który wie co robi i jest w tym znakomity. Polecam serdecznie!

super lekarz , znający się na rzeczy. Teściowa ma 75 lat wyszła zadowolona z gabinetu gdzie przeprowadzono kompleksowe badania i podjęto dalsze leczenie.

Super specjalista kompetentny,uczciwy.Ojciec ma 72lata wrócił bardzo zadowolony z wizyty u pana doktora.Szczegółowe badania,dużo czasu poświęcił dla niego.Bardzo dziękuję.

Znakomity fachowiec zna się na rzeczy, uprzejmy poświęca pacjentowi dużo swojego cennego czasu gorąco polecam

Pan doktor jest miły i kompetentny poświęcił mi ponad godzinę swojego czasu, wykonał usg tarczycy, UKG EKG, spirometrię i właściwie USG czego tylko było możliwe:) Za ten czas i liczbę badań to ideał, mam porównanie, bo chodze do ginekologa i płacę 80 zł za 10 min. i z ledwością mu się chce odpowiedzieć dowidzenia pod koniec wizyty. Polecam, lekarz jest młody, ale zna się na rzeczy i niezmanierowany przez pieniądze, póki co...

Pan Doktor należy do osób kompetentnych, posiadających ogromną wiedzę i doświadczenie. Jest zaangażowany w swoją pracę, widać, że pracę jest jego pasją. Bardzo dokładnie i skrupulatnie wykonuje badania i stawia diagnozę. Nie śpieszy się, poświęca pacjentow dużo czasu. Pacjenta traktuje z szacunkiem, a nie przedmiotowo. Dokładnie objaśnia stawianą diagnozę, sposoby leczenia i ewentualne zagrożenia. Pacjent ma poczucie bezpieczeństwa. Jest bardzo miły, spokojny i ciepły, a do tego przystojny mężczyzna. Polecam.

jestem bardzo zadowolona - polecam dobry lekarz. wizyta długa około 60 minut, kompleksowe badania w jednym miejscu, nie trzeba chodzić w kilka niejsc by wykonac badania.

jestem bardzo zadowolona - polecam dobry lekarz.