dr n. med. Wojciech Brzoznowski

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Genialne podejście do pacjenta. Prowadzi bardzo szczegółowy wywiad i wypytuje o historię choroby. Poświęca pacjentowi dużo czasu i wyjaśnia mu co "nie działa" w jego organizmie. Bardzo gorąco polecam, jeden z lepszych lekarzy jakich poznałem. Za wizytę prywatną zapłaciłem 100zł.

Fachowiec pod kazdym względem,miły, uprzejmy,potrafi słuchac pacjenta.Jesteśmy zachwyceni Panem doktorem.Serdecznie polecamy

Mmm... Co tu dodać - Lekarz na 5! Wszyscy profesorowie mogą mu buty czyścić! Osobiście polecam serdecznie każdemu - niezależnie czy publicznie czy prywatnie :3

Mój syn miał wielkie szczęście, że trafił do szpitala podczas dyżuru pana doktora (wcześniej nikt nie potrafił nam pomóc). Serdecznie polecam!!!

Zdecydowanie polecam. Swietny lekarz z rewelacyjnym podejściem do dzieci.

Zdecydowanie polecam. Swietny lekarz z rewelacyjnym podejściem do dzieci.

Bardzo dobry lekarz. Ma super podejście do dzieci.Polecam!!

Bardzo dobry lekarz. Ma super podejście do dzieci.Polecam!!

TO WSPANIAŁY FACHOWIEC W OTOLARYNGOLOGII DZIECIĘCEJ.

TO WSPANIAŁY FACHOWIEC W OTOLARYNGOLOGII DZIECIĘCEJ.

Jest to trzeci laryngolog do którego trafiliśmy. Poświęcił mojej córeczce bardzo dużo czasu. Wszystko wytłumaczył dokładnie i jednocześnie uspokoił. Nie musimy usuwać trzeciego migdała co radzili nam poprzedni specjaliści. Bardzo polecam Pana doktora za profesjonalną wizytę i dobre podejście do dzieci.

Jest świetnym fachowcem prywatnie, w szpitalu mało chorym poświęca czasu.

Jest świetnym fachowcem prywatnie, w szpitalu mało chorym poświęca czasu.

Doktor jest fachowcem, osobą o wyjątkowym podejściu do dzieci, pasjonatem swojej pracy. Z tego co wiem, prowadzi Oddział Dziecięcy w Klinice Laryngologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i codziennie spędza czas na sali operacyjnej - stąd też uwaga o "paznokciach" jest wg mnie wyssana z czyjegoś brudnego palca. Cóż, zawiść ludzka nie zna granic