lekarz Wojciech Dorczak

Chodzę do doktora z drugą ciąża i jest na prawdę uprzejmy, wyjaśni wszystkie badania Bardzo polecam

Bardzo polecam

Bardzo uprzejmy lekarz. Pierwszy lekarz ginekolog mężczyzna u którego byłam i nie planuje zmieniac.

Do doktora trafiłam przypadkiem. Ale wszystkie wątpliwości rozwiał, a przy tym uszanował moją decyzję o przyjmowaniu danych tabletek antykoncepcyjnych. Uważam, że jest to kompetentny człowiek z prawidłowym podejściem do pacjenta.

Godny polecenia!! Wszystko OK, każde badanie wykonane, jeszcze dodatkowo na toksoplazmoze zapobiegawczo po informacji że mam kota. Miły, i uprzejmy. Czasami małomówny ale kto nie jest przemęczony idąc z dyżuru w szpitalu do pacjentek w przychodni :)

Kiedy potrzebowałam pilnie zmienić lekarza trafiłam do Doktora Wojciecha. Pan doktor jest miły delikatny i sympatyczny. Wszystko sam powie, odpowiada na zadane pytania, Jak najbardziej wzbudza zaufanie, byłam u niego pare razy i za kazdym razem wszystko odbywa się pozytywnie. Za darmo mozna u doktora zróbić usg dopochwowe, płaci się tylko złotówkę za prezerwatywę i 5 zł za wziernik. Myślę że jak na NFZ mało jest takich gabinetów które posiadają taki sprzęt. Polecam serdecznie, mam nadzieje że będzie prowadził mnie do końca.

Polecam pana doktora jest lekarzem z powołania każdą pacjentkę traktuje indywidualnie i poważnie nie ważne czy idzie się do niego prywatnie czy z NFZ moje koleżanki też do niego chodzą i są zadowolone nie krępuje jak inni lekarze i traktuje pacjentki poważnie a przy tym wszystkim jest ludzki i miły

Wojciech Dorczak jest profesjonalistą w swoim fachu! Prowadził moją ciążę bez zarzutów. Jest lekarzem cierpliwym, który odpowie na każde pytanie pacjentki. Skierowania na badania prenatalne wystawia bez mrugnięcia okiem, o badania z krwi i moczu nie trzeba się prosić. L4 też wystawia bez problemu. Polecam Tego ginekologa, bo jest lekarzem z powołania a nie dla kasy!!!

Bardzo dobry, kompetentny i życzliwy lekarz.Prowadził mi ciążę....dzięki niemu finał szczęśliwy, gdyż za w czasu zapobiegł komplikacjom . Polecam naprawdę super lekarz i fachowe ma podejście.

Polecam lekarza Wojciecha Dorczaka, jest sympatyczny, delikatny. Wszystko spokojnie tłumaczy i odpowie na wszystkie wątpliwości pacjentki. Za badanie piersi, zrobienie cytologii i usg dopochwowe zapłaciłam 100 zł.

Widze, ze wszyscy daja panu Dorczakowi najwyzsze noty- bardzo słusznie bo naprawde godny polecenia lekarz. Profesjonalista i do tego z natury cieply, godny zaufania człowiek.