lekarz Wojciech Dorczak

Wojciech Dorczak jest profesjonalistą w swoim fachu! Prowadził moją ciążę bez zarzutów. Jest lekarzem cierpliwym, który odpowie na każde pytanie pacjentki. Skierowania na badania prenatalne wystawia bez mrugnięcia okiem, o badania z krwi i moczu nie trzeba się prosić. L4 też wystawia bez problemu. Polecam Tego ginekologa, bo jest lekarzem z powołania a nie dla kasy!!!

Kiedy potrzebowałam pilnie zmienić lekarza trafiłam do Doktora Wojciecha. Pan doktor jest miły delikatny i sympatyczny. Wszystko sam powie, odpowiada na zadane pytania, Jak najbardziej wzbudza zaufanie, byłam u niego pare razy i za kazdym razem wszystko odbywa się pozytywnie. Za darmo mozna u doktora zróbić usg dopochwowe, płaci się tylko złotówkę za prezerwatywę i 5 zł za wziernik. Myślę że jak na NFZ mało jest takich gabinetów które posiadają taki sprzęt. Polecam serdecznie, mam nadzieje że będzie prowadził mnie do końca.

Lekarz cham, traktujący pacjenta gorzej niz zwierzę, nieuprzejmy, niedelikatny, w sposób chamski odnosi się do cierpiącej pacjentki. Mam nadzieję, że już nigdy nie trafię na tego lekarza!

Skorzystałam z wizyty pana doktora dwa razy i dziękuję innym lekarzom, ze zostalam jescze razy zbadana, gdyż dr Dorczak skierował mnie do szpitala na zabieg abrazji macicy, bo uważał, że mam przerost błony śluzowej. Jak się okazało w szpitalu byłam jak najbardziej zdrowa :) i powiedziano mi, ze jesli miałbym zrobiony wskazany zabieg miałabym duże problemy z zajsciem w ciąze tym bardziej,ze jeszcze nie rodziłam. Przykre.... że doktor, nie potrafi odczytywać usg i posyła na taki zabieg osobę, która nie rodziła nie myśląc nad konsekwencjami.

Widze, ze wszyscy daja panu Dorczakowi najwyzsze noty- bardzo słusznie bo naprawde godny polecenia lekarz. Profesjonalista i do tego z natury cieply, godny zaufania człowiek.

super lekarz :) bardzo mily i uprzejmy :)POLECAM :)

super lekarz :) bardzo mily i uprzejmy :)POLECAM :)

To bardzo dobry ,miły i godny zaufania lekarz.Polecam .!!

To bardzo dobry ,miły i godny zaufania lekarz.Polecam .!!

jest naprawde dobrym lekarzem zawsze doradzi cos co mnie akurat odpowiada jest bardzo sympatyczny i jako ze kobiety ogolnie nie lubia chodzic do ginekologa ja odkad chodze do dr. Dorczaka nie mam z tym problemu

Polecam, bardzo dobry specjalista, dbający o pacjenta. Bardzo serdeczny, a zarazem rzeczowy.

polecam serdecznie, bardzo dobry specjalista

polecam serdecznie, bardzo dobry specjalista