lekarz Wojciech Gałecki

2,2
1,8

Współzałożyciel Specjalistycznej Lecznicy Okulistycznej MEGA-LENS

- Doświadczenie zdobyte w placówkach krajowych

- Wieloletnie doświadczenie w doborze odpowiedniego zaopatrzenia ...

Współzałożyciel Specjalistycznej Lecznicy Okulistycznej MEGA-LENS

- Doświadczenie zdobyte w placówkach krajowych

- Wieloletnie doświadczenie w doborze odpowiedniego zaopatrzenia medycznego potrzebnego w przypadku korekcji wad wzroku jak np. okulary, soczewki kontaktowe oraz pryzmaty

- Organizator szkoleń dla lekarzy okulistów z zakresu leczenia chirurgicznego chorób oczu

Lekarz bardzo nie miły, nie odpowiada na pytania,a jak już człowiek zapyta się go o coś to jest nieprzyjemny. Wizyta trwa 5 min. Śmierdzą mu ręce. Nikomu nie polecam!

Bardzo nieprzyjemny, chamski i ironiczny. Też prawie się rozpłakałam po wizycie. Co gorsza bardzo niedbale wykonuje obowiązki. Zapisał mi za mocne okulary, wychodząc z założenia, że wzrok i tak się dostosuje. A poza tym... śmierdziało mu z ust. Nie polecam nikomu. Więcej do niego na pewno nie pójdę.

A poza tym... śmierdziało mu z ust.
Nie polecam nikomu. Więcej do niego na pewno nie pójdę.

Zapisałam do tego lekarza moja ciocie, która jest po operacji zaćmy. Lekarz był wobec niej bardzo opryskliwy, niemiły, podnosił głos i tylko dlatego, ze nie trafiał z diagnoza. Dobrze, ze długim badaniu w końcu znalazł przyczynę niewidzenia i zauważył, ze jest dziura w siatkówce. Ciocia po wizycie niestety sie popłakała. I nie poleca lekarza nikomu.

Pan doktor okazał się niebywale niemiłym człowiekiem, żeby nie powiedzieć gburem. Pozdrawiam. Nie polecam!!!