lekarz Wojciech Galla

Chirurg naczyniowy

mistrzostwo,zszywał usta mojej córce po ugryzieniu przez psa,to szczęście że córka trafiła na tego lekarza,a przy tym z poczuciem humoru.

Chce wydać opinię jest to bardzo dobry lekarz: cierpliwy, życzliwy, uprzejmy, cierpliwy. Podczas pobytu mamy w szpitalu bardzo troskliwie opiekował się a gdy byłam bardzo rozstrzesiona spokojnie kilka razy wytłumaczył godny polecenia i mogę zaufać moja ocena to 6 jak w szkole t

Naprawdę super lekarz. Dobry fachowiec, a do tego nie jest zarozumiaLy tylko zwyczajny człowiek. Wszystko wyjaśnił, zajął się jakbym była znajomą czy rodziną doktora, a widział mnie pierwszy raz w życiu. :-)

Profesjonalista pod każdym względem, a przede wszystkim ludzki, troskliwy i cierpliwy człowiek!Z całego serca polecam.

Ten lekarz NIGDZIE nie przyjmuje prywatnie. Jest dostępny tylko w szpitalu. Jako pacjentka zdecydowanie polecam

niegrzeczny, niecierpliwy, wypalony zawodowo!!!

niegrzeczny, niecierpliwy, wypalony zawodowo!!!

Cierpliwy, uprzejmy, bezpośredni profesjonalista.Potrafi taktownie "wyłożyć kawę na ławę".

Zdecydowanie polecam Pana doktora Wojciecha Galę jako świetnego specjalistę, znakomitego lekarza i cierpliwego człowieka.