lekarz Wojciech Gawlicki

3,5
3,2
3,1
2,8

Nie polecam tego lekarza! Cham i gbur i to jest lekarz pediatra, który zajmuje się leczeniem dzieci?! Trafiłam do niego z 5 miesięcznym dzieckiem z AZS, po jednym badaniu z krwi, które podobno było dobre i nie wskazywało na to, że dziecko może mieć alergię zalecił kupno mleka modyfikowanego dla alergików (karmię piersią) oraz kontynuację stosowania emolientów (zlecił mi inny lekarz dermatolog). Dziecko miało kaszel, katar i łzawiące oczy oraz suchą i szorstką skórę zwłaszcza na twarzy (wyglądało jak rumień) mój lekarz pediatra przepisał mi leki na alergię, po których dziecku się znacznie poprawiło. Na kolejnej wizycie u "pana doktorka", na której poprosiłam o wydanie zaświadczenia o dotychczasowym leczeniu dla mojego pediatry, doktor się oburzył, że w ogóle go o to proszę w końcu coś tam napisał i dał mi zaświadczenie do ręki mówiąc, że nie zgodziłam się na dalszą diagnostykę i na moje żądanie przerywa leczenie-jakiś skandal! Powiedziałam, że zamierzam zmienić lekarza alergologa bo w ciągu 7 miesięcy nic nie zrobił, nie zlecił dodatkowych badań ani nie przepisał żadnych leków i jeszcze tak traktuje ludzi. Jakby nie mój pediatra to dziecko by się cały czas męczyło. Jakaś masakra.

Zero empatii w stosunku do pacjenta. Nie potrafi wysłuchać pacjenta ze zrozumieniem i dostrzec to z czym się boryka. Zamiast zacząć od poszukiwania przyczyny schorzenia na pierwszej wizycie woli przepisać antybiotyk i nazywa to leczeniem. Nie potrafi wytłumaczyć żadnych kwestii. Jest bucowaty i ma metody leczenia jak za króla świeczki. Wyśmienicie kłóci się z pacjentem przebadane na własnej skórze. Ocena to mniej niż zero.

Sympatyczny, konkretny lekarz z poczuciem humoru. Trafnie postawiona diagnoza i dobrze dobrane leki. Potrafi poradzić sobie z trudnymi dziećmi. Polecam!

Nie dość że jestem alergikiem, moja pociecha również wykazuje pierwsze objawy alergii stąd moja ocena tego pana dotyczy leczenia jako pediatra i alergolog. Z pełną odpowiedzialnością przyznaję że jest to najlepszy lekarz z jakim miałem styczność na przestrzeni ostatnich lat. Jesteśmy jego stałymi pacjentami od długiego czasu ponieważ poświęca nam zawsze tyle czasu ile potrzebujemy, stara się rozwiązać przyczynę a nie tak jak inni którzy przepisują lek likwidujący objawy, biorą kasę i do widzenia. Już od pierwszej wizyty czułem że ten lekarz naprawdę interesuje się moimi dolegliwościami a jako pediatra ma świetne podejście do dzieci. Miły i uprzejmy, z poczuciem humoru. Polecam!

Nie polecam. Lekarz arogancki a uprzejmość i profesjonalizm to dla niego obce słowo. Traktuje pacjentów z góry. Nie pozwala wręcz zadawać pytań o stan zdrowia - od razu staje się opryskliwy. Podważa kompetencje innych lekarzy dając do zrozumienia, że tylko ON wie wszystko najlepiej. Po kilku wizytach szukam innego alergologa.

z wizyty i sposobu leczenia jestem b. zadowolona.Rozmawia z pacjentem w sposób jasny i konkretny. Diagnozę postawił właściwą .Leczę u niego swoje dzecko od kilku lat i będę leczyła dalej.

Świetny lekarz, co do opini poprzedników,że jest gburowaty.. nie zgodzę się, ma on poprostu specyficzne poczucie humoru, które większość inteligentnych ludzi powinna łapać. A,że nie lubi jak mu ktoś wchodzi do gabinetu bez zawołania... no coż nikt chyba nie lubi, zresztą to bardzo eleganco,że wychodzi po pacjenta. Dla mnie miły, sympatyczny a przedewszystkim dobry lekarz, jako jeden z nielicznych patrzy na człowieka podczas wizyty. Osobiście Polecam!

Kompetentny i efektywny lekarz. Leczący w oparciu o duże doświadczenie. Nie szasta antybiotykami.

Zdecydowanie polecam. Lekarz kompetentny, kontaktowy. Jego zachowanie na pewno nie jest nieuprzejme- każdy ma swoje poczucie humoru. Mnie " wyciągnął" z astmy- teraz objawy są minimalne, wreszcie normalnie funkcjonuję.

Jak najbardziej moge polecic tego lekarza, pomogl nam znalezc przyczyne choroby, nie zaczal jak inni lekarze od pozbywania sie skutkow dolegliwosci. Co bylo praktykowane przez wielu przed nim i co spowodowalo, ze bylam leczona na chorobe, ktorej nie mam i nie mialam. Po za tym jest mily i uprzejmy.