lekarz Wojciech Gawlicki

Alergolog, Pediatra

2,9

Ludzie, co wy tu piszecie! To alergolog, który przepisał mojemu dziecku antybiotyk, na który syn był uczulony - na nic zdały się moje prośby o inny antybiotyk. Gdy przyszłam do kontroli i pokazałam co stało się dziecku nie chciał nas przyjąc, twierdząc ze to już nie jego sprawa tylko innych lekarzy. Od 2 lat leczymy syna i prawdopodobnie podamy gnoja do sądu.

Zdecydowanie polecam. Lekarz kompetentny, kontaktowy. Jego zachowanie na pewno nie jest nieuprzejme- każdy ma swoje poczucie humoru. Mnie " wyciągnął" z astmy- teraz objawy są minimalne, wreszcie normalnie funkcjonuję.

gbur na d gburami powiedział a pozatym ja mam większą wiedzę niż on stwierdził u mojego dziecka trądzik niemowlęcy a on ma skazę białkową i to zaawansowaną IDIOTA

Nie dość że jestem alergikiem, moja pociecha również wykazuje pierwsze objawy alergii stąd moja ocena tego pana dotyczy leczenia jako pediatra i alergolog. Z pełną odpowiedzialnością przyznaję że jest to najlepszy lekarz z jakim miałem styczność na przestrzeni ostatnich lat. Jesteśmy jego stałymi pacjentami od długiego czasu ponieważ poświęca nam zawsze tyle czasu ile potrzebujemy, stara się rozwiązać przyczynę a nie tak jak inni którzy przepisują lek likwidujący objawy, biorą kasę i do widzenia. Już od pierwszej wizyty czułem że ten lekarz naprawdę interesuje się moimi dolegliwościami a jako pediatra ma świetne podejście do dzieci. Miły i uprzejmy, z poczuciem humoru. Polecam!

Chodzę do tego lekarza od juz ponad 13 lat. Jestem zadowolona i mogę polecić tego lekarza. 'Proszę czekać na wezwanie' tego Pan dr trzyma się strasznie:)

Jak najbardziej moge polecic tego lekarza, pomogl nam znalezc przyczyne choroby, nie zaczal jak inni lekarze od pozbywania sie skutkow dolegliwosci. Co bylo praktykowane przez wielu przed nim i co spowodowalo, ze bylam leczona na chorobe, ktorej nie mam i nie mialam. Po za tym jest mily i uprzejmy.

Świetny lekarz, co do opini poprzedników,że jest gburowaty.. nie zgodzę się, ma on poprostu specyficzne poczucie humoru, które większość inteligentnych ludzi powinna łapać. A,że nie lubi jak mu ktoś wchodzi do gabinetu bez zawołania... no coż nikt chyba nie lubi, zresztą to bardzo eleganco,że wychodzi po pacjenta. Dla mnie miły, sympatyczny a przedewszystkim dobry lekarz, jako jeden z nielicznych patrzy na człowieka podczas wizyty. Osobiście Polecam!

Zapewne dużo wie, trafnie rozpoznaje choroby, ale jego charakter pozostawia wiele do życzenia. Zbyt arogancki. Wizyta trwa tyle ile ma trwać, czyli bez pośpiechu. Taki drugi dr.House. Nie polecam.

Jest to lekarz, który posiada ogromną wiedzę medyczną, lecz trzeba uważać na humorki pana doktora i nie wchodzić do gabinetu bez specjalnego zaproszenia przez samego doktora.

Chodze do tego lekarza z dzieckiem od wielu lat i nigdy nie miałam żadnych większych zastrzeżeń.Do doktora Gawlickiego chodze juz ze swoim trzecim dzieckiem i polecam go wszystkim.Nigdy mnie nie zawiódł i mysle ze negatywne opinie są mocno przesadzone.