lekarz Wojciech Grad

2,6
2,7

Uprzejmy miły. Pierwszy ginekolog do którego się udałam. Wszystko wytłumaczył, pokazał. MINUS za cene usługi . ale niestety prywatnie ....

MINUS za cene usługi . ale niestety prywatnie ....

Zanim trafiłam do doktora Grada chodziłam na wizyty do PANI ginekolog,i szczerze mówiąc przy zderzeniu tych 2-óch osobowości,technik i sposobów leczenia zdecydowanie wygrywa Dr.Grad. Prowadzi on rewelacyjnie moją ciąże,a przy tym jest delikatny, miły i sympatyczny.

Niemiły i arogancki- po prostu lekarz za karę!!!

Niemiły i arogancki- po prostu lekarz za karę!!!

jest mało delikatny przy przeprowadzaniu badań, nie sympatyczny,

jest mało delikatny przy przeprowadzaniu badań, nie sympatyczny,

Kompetentny i życzliwy lekarz,przy tym bardzo delikatny-a z tym u ginekologów różnie bywa...Tłumaczy wszystko po kolei,co,jak,dlaczego. Po moich różnych przejściach z innymi ginekologami trafiłam do niego i jestem wreszcie zadowolona-zmieniać lekarza na pewno nie planuję. Ja polecam śmiało.

przeprowadzil u mmnie ciecie cesarskie, sposrod innych lekarzy ktorzy byli akurat na dyzurze byl najlepszy, bardzo uprzejmy, wyrozumialy i delikatny. polecam

masakra-jednym słowem. Omijam go szerokim łukiem. Niestey, leżąc kilka razy na ginekologii nie można go uniknąć, gdyż większość dyżurów ma właśnie on. Na oddziale zachowuje się jak ordynator. Niemiły, nieuprzejmy, po prostu... bleeeeeeeee

Ja jestem zadowolona świetnie poprowadził moją ciąże

Ja jestem zadowolona świetnie poprowadził moją ciąże

Knkretny ,rzeczowy ,pokazuje pozytywy i negatywy w postępowaniu przy ciąży i chorobie.Bardzo dobry diagnosta ,gdy inni ginekolodzy do,których chodziłam nie mogli trafić z diagnozą on szybko określił schorzenie.Polecam bo warto.

Bardzo nie przyjemny i nie delikatny lekarz. W zachowaniu i podejściu do pacjentki zachowuje się raczej jak rzeźnik a nie jak lekarz. Plus - brak kolejek.

Bardzo nie przyjemny i nie delikatny lekarz.
Plus - brak kolejek.