dr Wojciech Halec

2,9

Najgorszy lekarz u którego byłam. Potrafi tylko sie drzeć. Nie potrafi normalnie rozmawiać. Obraża kolegów po fachu. Myśli, ze jest najmodrzejszy. Z Gabinetu wyszlam z płaczem.

Byłam u doktora Halca na USG genetycznym w Diagenie i nie mam żadnych zastrzeżeń. Podczas badania wyjaśniał co było widać na ekranie, a najważniejsze pomiary dla pewności powtarzał. Badanie było przeprowadzone dokładnie, a na końcu czytelnie opisane. Dostałam też filmik na płytce oraz zdjęcia, chociaż nawet się tego nie spodziewałam. Doktor nie był tryskający wylewną serdecznością, ale dla mnie ważniejsze jest to, aby był dobrym specjalistą.

Pan doktor, moim zdaniem, w żaden sposób nawet nie stara się wzbudzić zaufania kobiety w ciąży. Od wejścia jest nieuprzejmy i opryskliwy. Czekałam prawie 2 godziny w poczekalni, każda poprzednia pacjentka siedziała w gabinecie minimum 40 minut, natomiast ja jedyne 7 minut łącznie z wywiadem i iść ciąży (13 tydz ). Pan doktor miał napisane ze przyjmuje do 19, ja byłam umowiona na 17:30, weszłam grubo po 19 i najwyraźniej Pan doktor już spieszyl sie do domu. Usg wykonał na odczepnego, nic mi nie objsnil, nic nie wytłumaczył. Liczyłam, że opowie po kolei co widzi i jakoś się rozwinie w temacie, niestety po jakichś 5 minutach nerwowego badania, ktore przeprowadzil w absolutnej ciszy powiedzial tylko, że nie widzi nieprawidłowości. Ponarzekać na wszytkie poprzednie pacjentki i ich dzieci, że źle ułożone, że nie da się zbadać, po czym mnie pożegnał. Może byłabym mniej rozczarowana, gdybym kilka dni wcześniej nie miała takiego samego usg u innego lekarza, który poświęcił mi pół godziny i w trakcie badania wszystko na bieżąco opowiadał i opisywał. Nie podwazam kompetencji Pana doktora, ale jako przyszła matka pierwszego dziecka naprawdę liczyłam na bardziej przyjazne i otwarte potraktowanie. Uważam, że lekarz oprócz swojej wiedzy powinien również wykazywać się empatia i zrozumieniem pacjenta, zwłaszcza jeśli ma do czynienia z przyszłymi rodzicami, którzy martwią się o swoje dziecko.

Poszlam do tego lekarza pomimo niepochlebnych opinii,ktore tutaj przeczytalam. Polecila mi go moja lekarka prowadzaca moja ciaze. Robilam u niego usg w 13tyg.ciazy-tzw.usg prenatalne,potem w 21tyg.(tzw.usg polowkowe) i wybieram się tam na ostatnie usg.Fantastyczny lekarz-wszystko mowil o budowie dziecka, moje badania trwaly srednio 30minut i byly robione bez pospiechu. Nie rozczula się nad pacjentkami ale wszystko wyjasnia i odpowiada na pytania. Nagrywa cale usg na plytki CD. Jest bardzo uprzejmy. Polecam serdecznie. Co do ceny usg,to normalna cena jak w innych gabinetach prywatnych-nie sa to zwykle usg ale z przeplywem, z echem serca u dziecka,obserwacja narzadow wewnetrznych.

Nie chcę ubliżyć osobie która popełniła wcześniejszy komentarz na temat dr Halca, ale poziom tej wypowiedzi jest tak żenująco niski,że chce się płakać. Lekarz też człowiek i ma prawo się pomylić. Ja jestem bardzo zadowolona z prowadzenia ciąży i zawsze było tak że doktor proponował mi najtańsze ( co nie znaczy gorsze) rozwiązania. Jeśli się chce chodzić prywatnie do lekarza to trzeba się liczyć z kosztami.A jeżeli ktoś nie sprawdzi jaki cennik obowiązuje u danego lekarza, sam jest sobie winny i zamiast szczekać na forum powinien się zastanowić nad sobą.

ten lekaz jest bardzo nie mily i niepolecam go za same usg wyciogna odemie 250zl co te same uzg kosztuje maxsimum od 70 do 100zt naprawde nie polecam jest nie upszejmy jako lekaz .

Witam, odradzam tego lekarza. Badania robi na prędce bo czesto się spóżnia. We wtorek byłam u niego na usg ciążowym, pierwsze o co zapytał to faktura. Potem szybko badanie. Po 4 dniach wylądowałam w szpitalu. Poronienie. Na USG okazało sie że zarodek od 2 tyg. sie nie rozwija i jest martwy. Teraz jestem znowu w ciązy ale Medicus i "dr" Halca omijam szerokim łukiem.

Witam,

W lutym 2008 roku dr Halec był obecny na dyżurze w polickim szpitalu, w czasie mojego porodu, okazał się bardzo życzliwym, uprzejmym, a przede wszystkim kompetentnym lekarzem. Po porodzie bardzo długo krwawiłam, na szczęście doktor zatamował krwotok i wszystko dokładnie oczyścił. Wcześniej, w czasie ciąży, byłam 2 razy na usg i z tych wizyt także byłam bardzo zadowolona. Od lekarza oczekuję profesjonalizmu a nie tryskania humorem na zawołanie. POLECAM DR HALCA!

Od lekarza oczekuję profesjonalizmu a nie tryskania humorem na zawołanie.
POLECAM DR HALCA!

Niestety nie wybiorę się już na USG do tego gabinetu! Wizyta (słono płatna)odbywa się w pośpiechu,ogólnym chaosie i niemiłej atmosferze. W czasie całego badania doktor odezwał się kilka razy, głównie narzekając (niemal wściekając się) na bogu ducha winne dziecko, które zanadto się kręciło... Na leżance brud po wcześniejszych pacjentkach, brak miejsca na położenie osobistych rzeczy. W czasie badania "dołem" tylko czekałam aż ktoś wparuje do gabinetu, a leżanka nie jest niczym osłonięta od wejścia... Może i doktor jest super specjalistą, ale za takie pieniążki człowiek oczekuje przynajmniej ludzkich warunków, nie ...

Może i doktor jest super specjalistą, ale za takie pieniążki człowiek oczekuje przynajmniej ludzkich warunków, nie wspominając o elementarnym szacunku...

Bardzo wspaniały,sympatyczny i konkretny lekarz!!!W moim przypadku ciąży(zagrożona) robił wszystko co w jego mocy.Jest godny polecenia :)