lekarz Wojciech Hasiec

Ortopeda

3,7
3,5

Bardzo dobry fachowiec. Skupia się na badaniu i później dokładnie wszystko tłumaczy. Mimo tego, że byłam z córeczką na wizycie nfz czułam się jakbym przyszła na wizytę prywatną. Dodam, że moje dziecko się Pana doktora nie bało, a jest raczej wstydliwe i nieufne wobec obcych.

Nie wiem kto daje tak pozytywne opinie :(((ten lekarz nie powinien byc wogole dopuszczony do leczenia pacjentow zwlaszczatych najmlodszych:(jest nie kompetentny nie komunikatywny mruczy cos pod nosem nie odp na pytania olewa....

Bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz, o wlasciwym podejsciu do pacjenta,bardzo spokojny, sympatyczny. Bardzo polecamPana doktora

bardzo spokojny dobry fachowiec, może trochę małomówny ale starannie podchodzi do leczenia

Dr jest rzeczowy i kompetentny, godny polecenia. Moze odrobinę "na dystans", ale problemem pacjenta zajmuje się solidnie.

Byłam u Pana Doktora z 2 mc córeczką, lekarz był nieuprzejmy, mrukliwy, nie wyjaśnił mi na czym polega wada u dziecka i jak ją leczyć. Wyszedł w połowie wizyty. Musiałam szukać innego lekarza. Żenada !!!!!!!!!