lekarz Wojciech Kibiłda

Psychiatra

2,7

Mam podobne odczucia co do wizyt u tego lekarza. Doktor ogólnie jest dosyć mało przyjemny, a kiedy coś pójdzie nie tak jak on chce (np. częsta zmiana leków) to zaczyna się robić nerwowy i uprzedzony w stosunku do pacjenta. Wtedy ucieka się do niemiłych komentarzy na jego temat i obrażania. Widoczne jest to, że nie zależy mu na wyleczeniu człowieka, tylko na bezstresowej atmosferze w pracy i możliwie krótkiej wizycie... Niestety nie mogę polecić nikomu tego lekarza.

Z przykrością odwołuję moją dobrą opinię o dr Kibiłdzie. Kiedy leczenie okazało się nieskuteczne pan dr stawał się coraz bardziej rozdrażniony, zwłaszcza kiedy poprosiłam o doraźną pomoc w ciężkiej bezsenności i lękach.Nie wiem jakie ma pan dr doświadczenia, ale nie każdy pacjent to lekoman. Nie pomogły mi komentarze, że nie muszę spać długo, bo nie chodzę do fabryki, że wystarczą 4 godz. snu (!)a lęki trzeba przeczekać (!). Lęki, bezsenność i jadłowstręt doprowadziły mnie do poważnej próby samobójczej. Zmiana lekarza i terapii poskutkowały szybką poprawą.

Pan doktor jest nie tylko bardzo dobrym psychiatrą, ale też wspaniałym człowiekiem. Bardzo pomocny, troskliwy, cierpliwie tłumaczy. Ma dużą wiedzę i świetne podejście do pacjenta.Jestem bardzo wdzięczna za opiekę i pomoc.W trudnej sytuacji przyjął mnie dwa tygodnie przed umówioną wizytą i pomógł mi ze zrozumieniem i troską. Wybrałam doktora jako lekarza prowadzącego w Aksonie i to był najlepszy wybór.Bardzo dziękuję.