Filtruj terminy

Psychiatra Olsztyn

lekarz Barbara Bieniecka

Dworcowa 24 lok. 14
10-437 Dajtki, Olsztyn

Pani doktor Bieniecka... Cóż, długo by opowiadać. Po prostu człowiek dusza. Znam kilku jej pacjentów i wiem, że nie jest to tylko moje zdanie. Niejeden psycholog spuściłby Cię "na drzewo" z Twoimi problemami, a co dopiero psychiatra. Pani Bieniecka nie jest uodporniona na pacjenta. Interesuje się każdym aspektem Twojego życia, szczerze cieszy się z Twoich drobnych sukcesów i współczuje, gdy doznajesz porażki. Spokój i bardzo wyraźnie odczuwalne ciepło bijące od ...

lekarz Violetta Wyrębek

Psychiatra dziecięcy

Dajtki, Olsztyn

Słyszałam ,że bardzo dobra doktor, czy ta Pani Doktor przyjmuje na NFZ czy też prywatnie ? Nie jesteśmy z Olsztyna i nie byliśmy jeszcze na wizytach u tej Pani . Potrzebujemy pomocy dla mojego 5cio letniego dziecka.
Opinia dodana przez: Nieznajoma

lekarz Jadwiga Rytelewska

Prosta 27/28 lok. 1
10-028 Dajtki, Olsztyn

godna polecenia jest bardzo mila i profesjonalna

lekarz Bożena Mackiewicz

Rataja 50 lok. 5
10-259 Dajtki, Olsztyn

Miałem kontakt z tą panią i myślałem że skoro leczy w szpitalu psychiatrycznym to ma doświadczenie ale jakie są opinie o szpitalu w Olsztynie tak i ta pani leczy. Odpowiem krótko i zwięźle jednym zdaniem .Omijać szerokim łukiem
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Urszula Urbaniak

al. Aleja Wojska Polskiego 19/2
10-900 Olsztyn

Wspaniały człowiek i lekarz jakich dziś już mało! Szkoda, że nie będzie już przyjmować w poradni w Lancecie.

lekarz Włodzimierz Połubiński

LANCET Chirurgia Jednego Dnia
al. Aleja Wojska Polskiego 39
10-295 Olsztyn

Lekarz,który potrafi postawic na nogi osobę cierpiàcà w kilka dni .

lekarz Wojciech Kibiłda

Psychiatra

Niepubliczny Ortopedyczny Zakład Opieki Zdrowotnej nr 55. Ambulatorium artroskopowe
al.Wojska Polskiego 80
Dajtki, Olsztyn

Pan doktor jest nie tylko bardzo dobrym psychiatrą, ale też wspaniałym człowiekiem. Bardzo pomocny, troskliwy, cierpliwie tłumaczy. Ma dużą wiedzę i świetne podejście do pacjenta.Jestem bardzo wdzięczna za opiekę i pomoc.W trudnej sytuacji przyjął mnie dwa tygodnie przed umówioną wizytą i pomógł mi ze zrozumieniem i troską. Wybrałam doktora jako lekarza prowadzącego w Aksonie i to był najlepszy wybór.Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Bees

lekarz Tomasz Maślanka

kard. Wyszyńskiego 5h lok. 9
10-457 Dajtki, Olsztyn

bez komentarza,raczej sam powinien się leczyć,ja przychodzę o pomoc a on mi proponuje szpital,nic nie pomógł,powiedział ze nie jest w stanie mi pomóc,a przyszłem z depresją

lekarz Hanna Dzbańska-Kruk

al. Aleja Wojska Polskiego 19/2
10-900 Olsztyn

Jedna z najlepszych lekarzy na jakich trafiłam, nie zrobi z ciebie wariata, można jej powiedzieć o wszystkim
Opinia dodana przez: Roma

lekarz Małgorzata Kirpsza

al.Wojska Polskiego 80
Dajtki, Olsztyn

Nic dodać, nic ująć - oceniam na 5. Zawdzięczam jej życie. Świetna, kompetentna lekarka. A przede wszystkim z sercem.
Ania.
Opinia dodana przez: Anna