lekarz Wojciech Kochaj

Dzięki dr Kochaj mam upragnioną córeczkę, przed nim odwiedziłam kilku lekarzy i sporo kasy wydałam na badania i wizyty a problem był gdzie indziej.Zdecydowanie polecam

przez kilka miesięcy chodziłam na wizyty do tego lekarza, właściwie moja wizyta ograniczała się do przepisania przez Pana Doktora tabletek antykoncepcyjnych. Gdybym sie nie upominała nie badałby mnie wcale. gdy zaproponowałam badanie piersi był zdziwiony i jakby niechetny... a co do tabletek - na recepcie - zapewne dla swojej wygody - przepisywał po 3,4 opakowania na kilka miesięcy, aby mieć pacjentkę z głowy... zrezygnowałam, szkoda czasu na takie wizyty... odradzam.

jedyny lekarz, ktory od razu postawil trafna diagnoze. bardzo rzeczowy i kompetentny!!! troszczacy sie o pacjeta!!!! jest ordynatorem w szpitalu onkologicznym na oddziale ginekologii, wiec to moze juz wiele o nim powiedziec... przez wszystkie pacjentki bardzo tam chwalony. bardzo dobry specjalista, jeden z lepszych w BB!!!!

jedyny lekarz, ktory od razu postawil trafna diagnoze.

Lekarz bez klasy. Uważa się za najmądrzejszego, ale mnie nie pomógł. Inny lekarz pomógł mi od razu. Przestrzegam przed tym lekarzem. Odradzam.

niegrzeczny, mało tłumaczy, krytykuje leczenie innych lekarzy, ale sam postawił mi złą diagnozę- nie rozpoznał cysty, inny lekarz rozpoznał na drugi dzień, dziś jestem już po operacji. odradzam.

odradzam.