lekarz Wojciech Konieclekarz Wojciech Koniec - zdjęcie profilowe

lekarz Wojciech Koniec

Ortopeda

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu 2011r.

Miejsca pracy:

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu 2011r.

Miejsca pracy:
Zagłębiowskie Centrum Onkologii Specjalistyczny w Dąbrowie Górniczej , Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
PRIMUS Brudzowice ul. Szkolna 12
Gabinet Zawiercie ul. Polska 46c

Bardzo dobry lekarz!!! Kompetentny, profesjonalny ale jednocześnie z niesamowitym podejściem do pacjentów! Doktor wykonywał u mnie rekonstrukcje ACL, którą uprzednio dokładnie mi wytłumaczyl i poświęcił mnóstwo czasu na mój przypadek. Po pół roku doszłam prawie do całkowitej sprawności a ślady pooperacyjne są praktycznie niewidoczne. Z całego serca polecam!!!!!

Polecam z czystym sumieniem. Jestem bardzo zadowolony zarówno z podejścia do pacjenta jak i również z całej "kompleksowej" obsługi.Jest lekarzem któremu chce się pomóc pacjentowi a nie jest typowym rutyniarzem. Cieszę się, że to właśnie te lekarz operował mnie. Mam do niego pełne zaufanie.

Lekarz godny polecenia wczoraj robił mi zabieg V palca prawej ręki jestem zadowolony i polecam. Doktor zna się na rzeczy wie co robi można mu w 100% zaufać

Specjalista od kolan, ja miałem zerwane ACL i łąkotki, operował i potem opiekował się mną własnie dr. Wojciech Koniec tak rewelacyjnego fachowca jeszcze nie spotkałem. POLECAM!!

Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie, świetny operator.

Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie, świetny operator.