lekarz Wojciech Konieclekarz Wojciech Koniec - zdjęcie profilowe

lekarz Wojciech Koniec

Ortopeda

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu 2011r.

Miejsca pracy:

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu 2011r.

Miejsca pracy:
Zagłębiowskie Centrum Onkologii Specjalistyczny w Dąbrowie Górniczej , Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
PRIMUS Brudzowice ul. Szkolna 12
Gabinet Zawiercie ul. Polska 46c

Doktor Wojciech Koniec to wspaniały lekarz, doskonały fachowiec. 11.05.2017r przeprowadził u mnie zabieg rekonstrukcji ACL + czyszczenie łękotki w NZOZ Primus Brudzowice. Operacja przebiegła sprawnie w przemiłej atmosferze. Pan doktor od pierwszej wizyty w jego gabinecie okazał mi dużo zrozumienia. Dokładnie objaśnił moją kontuzję, narysował, pokazał. Wojciech Koniec to specjalista nastawiony na pacjenta, komunikatywny, zawsze uśmiechnięty, nie liczy czasu podczas wizyty, słucha i jest świetnym psychologiem motywującym do leczenia a ja należę do osób strachliwych. Z pełnym przekonaniem polecam doktora Wojciecha Końca, ponieważ takich lekarzy dotychczas oglądałam tylko w filmach. ...

Doktor Wojciech Koniec to wspaniały lekarz, doskonały fachowiec.
11.05.2017r przeprowadził u mnie zabieg rekonstrukcji ACL + czyszczenie łękotki
w NZOZ Primus Brudzowice.
Panie doktorze życzę Panu sukcesów w dalszej karierze i proszę się nie zmieniać. Dziękuję bardzo za wszystko i pozdrawiam Ewelina z Zawiercia

Pan Doktor jako jedyny na oddziale w szpitalu zdecydował się operować starszą panią która ma ponad 90 lat , babcia przewróciła się i złamała sobie kość udową, poinformowano nas w szpitalu na oddziale, że prawdopodobnie babcia nie będzie w ogóle operowana i na wyciągu wypiszą ją do domu także jesteśmy wdzięczni, że dzięki dr. Koniec babcia może teraz powracać do zdrowia. Lekarz dobrze wytłumaczył na czym będzie polegała operacja oraz wyjaśnił nam wszystko, co było konieczne do dalszej opieki po operacji. Mija drugi miesiąc po operacji i babcia jest jak w dawnej dobrej formie. Dziękujemy za podjęcie się operacji oraz za okazaną troskę i poświęcony czas.

Lekarz godny polecenia, profesjonalista mimo młodego wieku, uprzejmy i uczciwy. Swoją wiedzą i fachowością w zakresie ortopedii w mojej opinii zasługuje na najwyższe słowa uznania. Po operacji wstawienia endoprotezy stawu kolanowego szybko wróciłam do normalnego funkcjonowania bez komplikacji co może oznaczać tylko jedno że przedmiotowa operacja została wykonana z pełnym profesjonalizmem - gorąco polecam.

Doktor Koniec to swietny lekarz i genialny specjalista mimo swojego mlodego wieku wie co robi i to z doskonałą precyzją. Mąż wlasnie przeszedl zabieg Artroskopii wykonany przez Pana Doktora i zrobil to ze 100%precyzją. Lekarz z Mega wysoka kultura osobista najwazniejszy jest pacjent i tak powinno byc wszedzie 😊.Wielkie dzięki Doktorze za wszystko samych sukcesow zawodowych oby tak dalej POWODZENIA ZYCZA GAMONIE😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

Lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta, ciepły, uczciwy i otwarty - jednym słowem lekarz z powołania. Po endoprotezie stawu - szybki powrót do zdrowia. Specjalista, któremu można w 100% zaufać - gorąco polecam.

Bardzo dobry lekarz !!! Profesjonalne podejście do pacjenta, rzetelny, kompetentny lekarz z powołania. Pod nadzorem Pana doktora przechodzilem operacje wymiany stawu kolanowego i z całego serca polecam dr Wojciecha oraz szpital w Dąbrowie Gorniczej, bardzo dobra opieka. Pozdrawiam goraco

Bardzo dobry lekarz!!! Kompetentny, profesjonalny ale jednocześnie z niesamowitym podejściem do pacjentów! Doktor wykonywał u mnie rekonstrukcje ACL, którą uprzednio dokładnie mi wytłumaczyl i poświęcił mnóstwo czasu na mój przypadek. Po pół roku doszłam prawie do całkowitej sprawności a ślady pooperacyjne są praktycznie niewidoczne. Z całego serca polecam!!!!!

Jestem po 2 zabiegach u dr Końca tj. artroskopia i rekonstrukcja acl. Bardzo dobry fachowiec i lekarz godny polecenia. Ślady po operacji prawie niewidoczne, szybki powrót do formy. Serdecznie polecam.

Polecam z czystym sumieniem. Jestem bardzo zadowolony zarówno z podejścia do pacjenta jak i również z całej "kompleksowej" obsługi.Jest lekarzem któremu chce się pomóc pacjentowi a nie jest typowym rutyniarzem. Cieszę się, że to właśnie te lekarz operował mnie. Mam do niego pełne zaufanie.

Lekarz godny polecenia wczoraj robił mi zabieg V palca prawej ręki jestem zadowolony i polecam. Doktor zna się na rzeczy wie co robi można mu w 100% zaufać