lekarz Wojciech Kujawiński

1,6
1,6
1,4
1,5

Pierwszy raz bylem u takiego lekarza, traktuje pacjentów jak wrogów, chyba nie jest jego powołaniem praca z ludźmi. Nie polecam!

Najgorszy lekarz u jakiego byłam. Niekulturalny i niemiły.

Najgorszy lekarz u jakiego byłam. Niekulturalny i niemiły.

PAN POMYŁKA,KRZYKACZ KTO MU DAŁ DYPLOM LEKARZA???? KURY MU PAŚĆ A NIE LUDZI LECZYĆ

PAN POMYŁKA,KRZYKACZ KTO MU DAŁ DYPLOM LEKARZA????
KURY MU PAŚĆ A NIE LUDZI LECZYĆ

Arogant i impertynent. Jego obowiązkiem jest przekazywać informacje o zdrowiu pacjenta a robi z tego wielką łaskę. Człowiek po rozmowie z tym wytworem społecznym wychodzi ze szpitala jeszcze bardziej "chory" niż przed wejściem. Może po prostu uprzejmość kosztuje?? Omijać z daleka!!!

Mam wrażenie , że Dr Hausem to nie jest!

Mam wrażenie , że Dr Hausem to nie jest!

Niekompetentny, nieuprzejmy i do tego "filozofuje" zamiast udzielić stosownych informacji.

Nie polecam pana doktora.Pan Kujawiński jest arogancki,nieuprzejmy i niemiły dla pacjentów i ich rodzin.Ciężko uzyskać jakiekolwiek informacje od dr Kujawińskiego. Moim zdaniem czas już odejść na emeryturę,zrobić miejsce dla nowych,młodych wykształconych lekarzy.Lekarzy z prawdziwego powołania.Pełnych zrozumienia,współczucia i siły do walki o swoich pacjentów. Szczerze nie polecam !

Szczerze nie polecam !