lekarz Wojciech Kwaśniewski

2,4
2,5
2,5
2,2

Bardzo nie polecam ! Lekarz zapatrzony w siebie, bez wyczucia, opryskliwy. Mocny kaszel u dziecka od 5 tygodni, idziemy ktoryś raz do lekarza po pomoc, tłumaczymy, że domownicy mocno chorzy, na antybiotyku, stan dziecka się pogarsza, a on każe pić wodę z miodem. Ale w razie czego mamy jechać do szpitala. I w sumie przepisanie antybiotyku pomogłoby, ale co z tego jeśli wrócimy na wizytę za 2 tygodnie - mogłam to nagrać. Zamiast pomagać, lekarz oczekuje pogorszenia. Nie słucha, zero podejścia do dziecka. Napisał na wskazaniach lekarskich - brzuch miękki, ...

Bardzo nie polecam ! Lekarz zapatrzony w siebie, bez wyczucia, opryskliwy.
Zamiast pomagać, lekarz oczekuje pogorszenia. Nie słucha, zero podejścia do dziecka. Napisał na wskazaniach lekarskich - brzuch miękki, a wcale tego nie zbadał. Napisał również wiele innych rzeczy, o których nie mówił na wizycie - np. nalot na migdałach, mierzenie oddechów dziecka.
Dzień po wizycie, w sobotę dziecko dostało 39 stopniowej gorączki.
Panie LEKARZU! Jest Pan od tego, żeby pomagać!!!
LUXMEDzie wstydź się za takich "specjalistów". Ta wizyta to strata czasu. Szkoda tych wszystkich dzieci.

Lekarz miły wyjaśnił wszystko poświęcił czas i dał trafną diagnozę wizyta u niego pomogła było tak jak powinno

W naszym przypadku lekarz postawił trafna diagnoze, i skierował nas na test wykluczajacy szkarlatyne, dzieki temu uniknelismy antybiotyku, ale na tym plusy sie koncza. Bardzo trudny kontakt, opryskliwe odpowiedzi na pytania. Lekarz zapisal obszerny elaborat na kartce i wedlug niego to wystarczy, woda z cytryna, linki do stron www u nas tez sie pojawiły. Nie czułam sie komfortowo w gabinecie.

Lekarz z świetnym podejściem, który obejmuje nas odpowiednią opieką i któremu można zaufać. Wywarzony i profesjonalny. Jestem zachwycona

To była moja ostatnia wizyta u tego lekarza. Dwa razy odsyłał dziecko że zmianami na oskrzelach beż podania leku tłumacząc że trzeba czekać, jeżeli nie ma innych objawów to nie podajemy leków. Po kontroli i kolejnym odesłaniu do domu bylam z corka u innego lekarza, zapisał córce Bactrim. Po 2 dniach córka przestała kaszleć. Pytanie na co czekał dokrot Kwaśniewski? Na zapalenie płuc? Po swoich doświadczeniach nie polecam wręcz odradzam tym bardziej jeśli pacjentem jest dziecko.

Odradzam. Brak kompetencji. Dziecko 6 lat leczy gorączkę m. in. wiatrem z wentylatora. Na kaszel woda z miodem. Zero konkretnych lekarstw. Odsyła na strony www.

Dziecko z infekcją gardła i ropnym katarem leczone wodą morską, nasivinem oraz wodą z miodem. Zalecenie - spać w temp.poniżej 18 stopni. Właśnie dzięki trafnym diagnozom zaczynamy 3 tydzień w domu. Lekarz opryskliwy, niesympatyczny, na zasadzie wymyśla pani choroby dziecku. Luxmed macie wspaniałych specjalistów, gratuluję. Szkoda, że nie można dać gwiazdek ujemnych.

Luxmed macie wspaniałych specjalistów, gratuluję.
Szkoda, że nie można dać gwiazdek ujemnych.

Omijajcie z daleka, lekarz bardzo nie kompetentny. Na pomocy doraźnej stwierdził że dziecku nic jest, a na drugi dzień u pediatry dowiedzieliśmy się, że dziecku zaczynają się zmiany na płucach i ma płytki oddech. Kazał dziecku dawać wodę z miodem do picia 😁 marze coś na kartce, ani recepty ani nic. Nie dziwię się, że szwajcarska ma taką a nie inną opinie

Nie polecam wizyty z dzieckiem u tego Pana Doktora. Opisałam wszystkie objawy , lekarz stwierdził że do lekarza przychodzi się jak jest zapalenie oskrzeli, a nie żeby sprawdzić czy go nie ma. Wizyta u innego doktora po 48 h wykazała szmery na oskrzelach i bardzo brzydkie gardło, niedługo skończyłoby się szpitalem.

Nie polecam wizyty z dzieckiem u tego Pana Doktora.

Bardzo dobry lekarz. Rzetelne podejście do pacjenta. Bardzo konkretnie potrafi wytłumaczyć i dobrze dobrać leki o ile są konieczne.