Wojciech Lewandowski

To nie była wizyta u lekarza. To jakaś kpina. Dziwne, że ten pan jeszcze w ogóle jest w zawodzie. Równie dobrze mogłabym iść do kowala. Nawet nie wstał z krzesła. Nie obejrzał nogi, nie dotknął. Chodziło o kontrolę u dziecka po urazie. Zapytałam czy nie zbada syna. " Przecież widzę, że chodzi. Kontrola się odbyła. Dziękuję to wszystko". Zmarnowane skierowanie i czas. Omijajcie tego pana z daleka. Naprawdę proponuje zmieni zawód.

Lekarz sprawiający wrażenie obrażonego faktem, że jest w pracy. Na pytania i prośby o poradę nie reaguje. Zbywa pacjenta nie odpowiadając na podstawowe pytania. Przy pytaniu czy coś ćwiczyć w ogóle nie odpowiedział, a co robić jak pojawi się ból to odpowiedział uważać. Nie polecam nikomu.

To nie była wizyta u lekarza,to była parodia.Lekarza kompletnie nie nie interesowało moje zdrowie.Sprawiał wrażenie wkurzonego i wyrażnie znudzonego moją obecnościa w gabinecie.Zdjęcie rtg zupełnie Go nie interesowało tak samo jak kolano.Tak jak przyszłam ,tak wyszłam bez pomocy,bez diagnozy czy leków.Ten pan minął się z powołaniem.Szkoda czasu i nerwów......,

Nie będę się rozpisywał na temat kompetencji tego pana, gdyż nie ma o czym pisać. Wizyta w listopadzie (trwała ok 3 min), tego samego dnia złożona ustna skarga do przełożonego (Pani, która przyjmuje na 1 piętrze, stwierdziła ze pan Lewandowski tak po prostu ma). Jak widać nie pomogło, gdyż pojawiają się nowe wpisy, a przecież tylko część osób postanowiła podzielić się informacją o wizycie u tego człowieka. Zwracam się z prośbą o pisanie skarg do Izby Lekarskiej, gdyż takie osoby nie powinny przyjmować pacjentów.

Zachowaniem swym sprawia wrażenie człowieka niezadowolonego i zmuszanego do pracy w zawodzie lekarza. Jedynie grubiańskie dowcipy i ośmieszanie zgłaszanych dolegliwości przez pacjenta ( wybiera max. jedną i kieruje na Rtg) wyraźnie sprawiają mu przyjemność. Była to moja ostatnia wizyta u Pana Lewandowskiego. Szczerze nie polecam tego lekarza.

Szczerze nie polecam tego lekarza.

Byłam u ortopedy bo wysłał mnie do niego reumatolog z podejrzeniem ciesni nadgarstka , poszłam bo nie wiedziałam co to za typ ! Nawet mnie nie zbadał nie zrobił żadnego wywiadu o stanie zdrowia a juz stwierdził że niepotrzebnie do niego przyszłam . Mowiłam że potrzebuje skierowanie na badanie emg stwierdził że nie widzi wskazań i badanie i tak bedzie fałszywe .Pokazałam zdjecie rtg na płycie to z łaską je włączył i ledwo co spojrzał już stwierdził że nic tam nie ma . Pseudo lekarz !

zmarnowane skierowanie pilne ruchomy staw skokowy co kilka dni wyskakuje i wskakuje od kilku miesięcy ból uporczywy , staw ciągle usztywniany bandażem bo nie da się chodzić a nie widzi potrzeby leczenia pomacając i nie robiąc zdjęcia. Prostak i cham, który korzysta na tym, że znajduja się pacjęci którzy pierwszy raz nie znając łapia się na szybki termin wizyty. Lekarz ten nie powinien wykonywać tego zawodu. Marnuje publiczne pieniądze z funduszu.

Ten człowiek nie powinien mieć kontaktu z pacjentami jest bezczelny, chamski i nie zna się na tym co robi. Skoro lekarz pyta się pacjenta co dalej trzeba zrobić no to chyba jest coś nie tak. Zmarnowałam przez tą osobę tylko skierowanie i nic więcej. Serdecznie pozdrawiam i proszę parę razy przemyśleć zanim zgłosicie się do tego lekarza. Szczerze odradzam i nie polecam.

Gbur prostak i cham człowiek który pomylił zawody.Człowiek który wogule nie powinien mieć kontaktu z pacjentami