dr n. med. Wojciech Łucarz

3,1
3,3
3,1
3,4

Jestem 2 tyg.po artroskopii , którą wykonywał dr.Łucarz. Niestety , była to "poprawka" po przebytej rok temu artroskopii (którą wykonywałam w Łodzi u innego lekarza). I dzięki Bogu trafiłam z tym do dr.Łucarza. Po roku czasu wyzwoliłam się wreszcie od bólu , i bardzo mu za to dziękuję! Piszecie , że nie jest zbyt wylewny-owszem- nie "bajeruje" pacjentów , odpowiada na temat i konkretnie.I chyba o to chodzi w leczeniu?Poprzedni dr.który wykonywał mi pierwszą artroskopię był przemiły-i nic ponadto!Głaskaniem i uśmiechem doprowadził mnie do przewlekłej niestabilności kolana.Z tą z kolei ...

Jestem 2 tyg.po artroskopii , którą wykonywał dr.Łucarz.
I dzięki Bogu trafiłam z tym do dr.Łucarza.
Po roku czasu wyzwoliłam się wreszcie od bólu , i bardzo mu za to dziękuję!
Piszecie , że nie jest zbyt wylewny-owszem- nie "bajeruje" pacjentów , odpowiada na temat i konkretnie.I chyba o to chodzi w leczeniu?Poprzedni dr.który wykonywał mi pierwszą artroskopię był przemiły-i nic ponadto!Głaskaniem i uśmiechem doprowadził mnie do przewlekłej niestabilności kolana.Z tą z kolei poradził sobie dopiero dr.Łucarz. Polecam , gdyż widzę , że to naprawdę dobry fachowiec w swojej dziedzinie.Żałuję , że nie trafiłam do niego rok temu!!!

Ten człowiek nie ma nic wspólnego z lekarzem, jest arogancki, niemiły i niekompetentny. Wszystko robi na "odwal się" i traktuje pacjenta jak powietrze. Gips założony przez niego po pewnym czasie zaczął sprawiać ból. Po zgłoszeniu się do niego jako lekarza prowadzącego w ogóle nie miał ochoty przyjąć chorego. Wysyłał nas do poradni ortopedycznej, i od progu tłumaczył, że on nie musi tego robić, i wcale nie musimy się u niego leczyć, że jest wiele innych poradni. Na wyraźne naciski z naszej strony po 4 rundach z IIIp na Ip szpitala i ciągłym odbijaniu piłeczki, wyciągnał telefon, zadzwonił do doktora aktualnie pracujacego na dyżurze w poradni i poinformował go, że przyjdą tacy co cyt. "trują mu dupe, a on już musi iść do domu". Niewielkie odcięcie gipsu przez innego lekarza nie pomogło. Kolejna wizyta w poradni przyszpitalnej, tym razem dr. Łucarz na dyżurze - pielęgniarka odcięła wierzchnią część gipsu, po czym zabandażowała nogę, lekarz nawet NIE OBEJRZAŁ NOGI, nie wstał od biurka, lecz wypisał skierowanie na badanie doplerowskie na kończynę GÓRNĄ! Na drugi dzień pojechaliśmy na wizytę prywatną do innego specjalisty, diagnoza trwała 30 sekund! Zespół Sudecka! Gdybyśmy dalej tkwili u tego pseudolekarza pewnie noga byłaby już nie do uratowania!

Jestem jakiś czas po rekonstrukcji więzadeł , do Pana doktora trafiłam całkiem przypadkiem , polecił mi Go inny lekarz , to prawda, że wylewny to On nie jest , ale za to chodzę bez problemów , mimo że łatwo nie miał ( nie byłam wysportowaną 20 - latką ), i to jest dla mnie najważniejsze . Z czystym sumieniem mogę odesłać każdego pacjenta do Niego ( nie trzeba brać wszystkiego do siebie On taki jest i tyle ) i do szpitala w Bełchatowie na ortopedie

i do szpitala w Bełchatowie na ortopedie

Zdecydowanie polecam dr Łucarza. Leczyłam się u niego po urazie kolana. Dzięki Niemu w trzy miesiące doszłam do pełnej sprawności, dzięki właściwej diagnozie i odpowiedniej i szybkiej rehabilitacji. U mnie na szczęscie obeszło się bez artroskopii. Z czystym sumieniem polecam wszystkim Pana Doktora. Jest miły, uprzejmy, może nie bardzo wylewny, ale dokładnie tłumaczy chorobę, poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi i zawsze z wielką przyjemnością wracałam na kolejną wizytę. Jeśli kiedykolwiek będę musiała jeszcze skorzystać z pomocy ortopedy na pewno wybiorę dr Łucarza.

Jestem po operacji cieśni nadgarska gdyby nie Pan Doktor Lucarz z Bełchatowa nie wiem co by ze mną było Nikt wcześniej nie potrafił zdjagnozować mojej choroby /a dotarłam nawet do Krakowa/ w tej chwili jestem po operacji Wspaniały lekarz, konkretny ,zdużą wiedzą, Panie Doktorze -niech Pan dalej tak trzyma pewne jeszcze nie raz będę musiała skorzystać z Pana opieki i chętnie to zrobię .Takich lekarzy nam potrzeba była pacjentka z Bełchatowa Barbara S

Robił mi pierwszą artroskopię, załatwił później rehabilitację, i tylko dzięki niej mogłem szybko wrócić do pełni sił. Obecnie jestem po drugim i ostatnim zabiegu i również jest wszystko w jak najlepszym porządku. Przed operacją obejrzał jeszcze raz zdjęcia z rezonansu i wszelką inną dokumentację. Udzielił wszelkich informacji...nie wciska kitów...POLECAM

Jestem po artroskopii kolana-perfekcja,diagnoza i leczenie trafione w 100%.Czuję się znakomicie.Lekarz ma leczyć a nie nas zabawiać.Konkretny,z wielką wiedzą i polecam Go wszystkim którzy mają problemy ortpedyczne.

Polecam tego lekarza. Nie miałam jeszcze u niego żadnej operacji, ale na tą chwilę cieszę się że do niego trafiłam!!

Polecam lekarz z doświadczeniem, kompetentny, spełnił moje oczekiwania i to bez żadnych pieniędzy z mojej strony. Sytuacja była bardzo poważna i na prawdę została szybko i dokładnie opanowana. Polecam.

najgorszy lekarz jakiego spotkałam w życiu!!! czekałam do niego na wizytę ponad miesiąc, jestem 2 miesiące po operacji kolana. Po wejściu do gabinetu zostałam potraktowana bardzo nie mile, lekarz nie chciał obejrzec zdjęc rentgenowskich, nie zbadał mnie i wręcz kazal isc na wizytę prywatną do tego kto operował kolano. wizyta trwala moze 2 minuty, ubłagalam zeby chociaz mi wypisal zwolnienie do pracy skoro mialam isc prywatnie do innego lekarza, wypisał z wielką łaską. Rozumiem , ze kazdy moze miec zły dzień, ale takie sytuacje są karygodne!!!!!!

najgorszy lekarz jakiego spotkałam w życiu!!!