dr n. med. Wojciech Łucarz

Ortopeda, Traumatolog

2,9
2,9

Jestem po operacji cieśni nadgarska gdyby nie Pan Doktor Lucarz z Bełchatowa nie wiem co by ze mną było Nikt wcześniej nie potrafił zdjagnozować mojej choroby /a dotarłam nawet do Krakowa/ w tej chwili jestem po operacji Wspaniały lekarz, konkretny ,zdużą wiedzą, Panie Doktorze -niech Pan dalej tak trzyma pewne jeszcze nie raz będę musiała skorzystać z Pana opieki i chętnie to zrobię .Takich lekarzy nam potrzeba była pacjentka z Bełchatowa Barbara S

Jestem po artroskopii kolana-perfekcja,diagnoza i leczenie trafione w 100%.Czuję się znakomicie.Lekarz ma leczyć a nie nas zabawiać.Konkretny,z wielką wiedzą i polecam Go wszystkim którzy mają problemy ortpedyczne.

masakra!!! Jestem pół roku po operacji łokcia to była druga wizyta kontrolna, brak zalecenia zrobienia zdjęć RTG, nawet nie obejrzał ręki. Kiedy powiedziałam, że ręka nadal mnie boli i jest spuchnięta, ponadto ograniczona jest jej ruchomość; dr nauk med.zapytał czy wypisać mi receptę? Śmiech, niekompetencja, żenada, lekarz - hurtownik! Zdecydowanie nie polecam.

Robił mi pierwszą artroskopię, załatwił później rehabilitację, i tylko dzięki niej mogłem szybko wrócić do pełni sił. Obecnie jestem po drugim i ostatnim zabiegu i również jest wszystko w jak najlepszym porządku. Przed operacją obejrzał jeszcze raz zdjęcia z rezonansu i wszelką inną dokumentację. Udzielił wszelkich informacji...nie wciska kitów...POLECAM

najgorszy lekarz jakiego spotkałam w życiu!!! czekałam do niego na wizytę ponad miesiąc, jestem 2 miesiące po operacji kolana. Po wejściu do gabinetu zostałam potraktowana bardzo nie mile, lekarz nie chciał obejrzec zdjęc rentgenowskich, nie zbadał mnie i wręcz kazal isc na wizytę prywatną do tego kto operował kolano. wizyta trwala moze 2 minuty, ubłagalam zeby chociaz mi wypisal zwolnienie do pracy skoro mialam isc prywatnie do innego lekarza, wypisał z wielką łaską. Rozumiem , ze kazdy moze miec zły dzień, ale takie sytuacje są karygodne!!!!!!

najgorszy lekarz jakiego spotkałam w życiu!!!

lekarz nawet powiedziałabym dobry tylko niestety idzie w prost w rutyne, a to nic dobrego dla pacjenta a jeszcze niedawno był lepszy.

Polecam lekarz z doświadczeniem, kompetentny, spełnił moje oczekiwania i to bez żadnych pieniędzy z mojej strony. Sytuacja była bardzo poważna i na prawdę została szybko i dokładnie opanowana. Polecam.