lekarz Wojciech Łuczaj

Ortopeda

3,9

U Pana dr Łuczaja moja mama miała operację zespołu cieśni nadgarstka. Zabieg zakończony powodzeniem. Podczas wizyty kontrolnej zapytała Pana dr o mój przypadek-ból łydki z którym męczyłam się 3lata i z którym byłam u 4 innych lekarzy, którzy odprawiali mnie z kwitkiem. Pan dr zajął się mną, zlecając szereg badań. Jestem aktualnie na etapie dlaszej diagnostyki, ale mogę powiedzieć, że napewno nie tratraktuje pacjentów przedmiotowo, jak ktoś to opisał... jest rzeczowy, dokładnie tłumaxzy wszystko z medycznego bełkotu "na nasze" POLECAM

Doktor jakich malo!!! Interesuje sie pacjentem, zapewnia profesjonalna opieke. Jestem w szpitalu po operacji i nigdy nie dam prowiedziec o nim zlego slowa!!! Mysli bardziej o pacjencie bardziej jak on sam o sobie. Wielokrotnie sie o tym przekonalam!!! Juz dawno nie spotkalam takiego lekarza, z tak pasja opiekujacym sie pacjentem!!! Tego co dla mnie np. zrobil ten czlowiek, autentycznie nigy mu nie zapomne!!!! A mysle, ze nie jestem jedynym jego pacjetem, ktory tak mysli! Nigdy, na prawde nigdy o tym nie zapomne! KEEP ON LOOKING AFTER US AS LONG AS POSSIBLE DOC!!! ;-)

Niestety nie polecam, zwłaszcza jeśli leczenia wymagają kończyny dolne, zero zaangażowania i pomocy, zostawił mnie zupełnie samą z poważnym problemem.

apodyktyczny i niekompetentny, żaden z lekarzy nie chce wchodzić mu w drogę, przeprowadza doświadczenia na pacjencie a w razie porażki co zdarza się nader często, np. gdy doprowadzi chorego do udaru wskutek długotrwałego leżenia, pozbywa się go bez konsultacji z rodziną i kieruje natychmiast na oddział neurologiczny. Nie wykazuje się empatią ani współczuciem. Nie poczuwa się do odpowiedzialności za swoje działania. Pozostaje bezkarny za śmierć pacjenta, do której doprowadził.

lekarz do dupy ,cham i gbur ortopeda z platfusem , nie polecam nikomu ,jest beznadziejny zero zainteresowania pacjentem ,nawet jakby byl jedyny to nigdy w zyciu bym do niego nie poszla

Dobry lekarz dwukrotnie wykonał mi zabiegi na lewej i prawej dłoni tzw. zespół zatrzaskującego palca. Było to w 2009 roku zabiegi udały się, teraz po dwóch talach czekam na kolejną konsultację u niego, bo trzeba będzie najprawdopodobniej wykonać zabieg ponownie w drugim miejscu na inny palec. Polecam tego lekarza wszystkim.

polecam tego lekarza. Złożył mi wieloodłamowe złamanie łokcia. w innym szpitalu nie chcieli tego składać. dziś po 3 latach nie odczuwam żadnego dyskomfortu z tym związanego

Wszystkim z całą odpowiedzialnością polecam dr Łuczaja. Bardzo wysoka kultura osobista, pełne zaufania podejście do pacjenta,wysokiej klasy specjalista, poczucie humoru itp. Jestem dwa dni po zabiegu.

Niesamowity Lekarz ,budzacy zaufanie i przede wszystkim komunikatywna,kulturalna,miła osoba wyjasniajaca wszystko bardzo szczegolowoi oczywiscie Kompetentna .bardzo polecam i pozdrawiam !:)

Bardzo dobry specjalista.Godny polecenia.

Bardzo dobry specjalista.Godny polecenia.