lekarz Wojciech Łuczaj

Dobry lekarz dwukrotnie wykonał mi zabiegi na lewej i prawej dłoni tzw. zespół zatrzaskującego palca. Było to w 2009 roku zabiegi udały się, teraz po dwóch talach czekam na kolejną konsultację u niego, bo trzeba będzie najprawdopodobniej wykonać zabieg ponownie w drugim miejscu na inny palec. Polecam tego lekarza wszystkim.

Świetny specjalista, polecam! :) Jestem po zabiegu cieśni nadgarstka i dobrze wspominam ten zabieg.

Doktor jakich malo!!! Interesuje sie pacjentem, zapewnia profesjonalna opieke. Jestem w szpitalu po operacji i nigdy nie dam prowiedziec o nim zlego slowa!!! Mysli bardziej o pacjencie bardziej jak on sam o sobie. Wielokrotnie sie o tym przekonalam!!! Juz dawno nie spotkalam takiego lekarza, z tak pasja opiekujacym sie pacjentem!!! Tego co dla mnie np. zrobil ten czlowiek, autentycznie nigy mu nie zapomne!!!! A mysle, ze nie jestem jedynym jego pacjetem, ktory tak mysli! Nigdy, na prawde nigdy o tym nie zapomne! KEEP ON LOOKING AFTER US AS LONG AS POSSIBLE DOC!!! ;-)

Chciałabym aby pacjenta traktował bardziej podmiotowo i uprzejmie.

Chciałabym aby pacjenta traktował bardziej podmiotowo i uprzejmie.

To świetny specjalista, mam z nim wiele kontaktów z powodu długotrwałego leczenia powypadkowego.Jest świetnym lekarzem i wspaniałym człowiekiem, przekonałam się o tym wielokrotnie.Tylko dzięki jego postawie i pomocy wróciłam do równowagi psychicznej choć może nie do końca do sparawności fizycznej bo to skutki wypadku niestety...

Polecam,wykonywał mi zabieg na cieśń nadgarstka, wcześniej wyjaśnił jak będzie przebiegał, było szybko, bezboleśnie, potrafi rozładować stres pacjenta przed zabiegiem. Po zabiegu interesował się samopoczuciem pacjentów.Miły i kulturalny, co nieczęsto sie zdarza.

Obiecał, że ręka po operacji cieśni nadgarstka nie będzie bolała, a boli jeszcze jeszcze mocniej. Co robić.

tak bardzo dobry lekarz. chciała bym uzyskać opinię od innych pacjentów bo na tym etapie mogę tylko tyle powiedzieć.