Wojciech Majchrzak

Lekarz pełen empatii, kulturalny, uprzejmy. Z indywidualnym podejściem do pacjenta. Specjalista w swoim fachu. Jestem bardzo wdzięczna panu dr za wszystko

Chirurg godny polecenia. Usunięcie tarczycy bez żadnych komplikacji. Wapń w normie - co cieszy! Dziękuję i życzę jak najwięcej sukcesów.

Witam,przestrzegam wszystkich chorych i zdrowych przed tym szpitalem,oddziałem oraz ordynatorem Majchrzakiem. Tata zmarł dwa tyg.po operacji (rak brodawki Vatera)...do samego końca udzielano nam zdawkowych i wymijających odpowiedzi w stylu " leczymy leczymy"...a gdy ostatniej nocy trafił na oiom i tam jego serce przestało bić na pytanie zadane przez zapłakaną i pełną żalu moją mamę skierowane do pana Majchrzaka:" panie doktorze co się stało ? To miała być operacja ratująca życie ... co się stało ?padła odpowiedź...:" wszystkiego nie można przewidzieć, gdyby Pani wiedziała ,że się przewróci to by się Pani położyła ".... tyle i odszedł . Trochę więcej empatii panie doktorze, choć może słowo rzeźnik jest bardziej adekwatne do sytuacji. I choć nie powinno się wszystkich chować do jednego worka to pana Majchrzaka wkładam ... do takiego czarnego

Byłam operowana przez tego lekarza Przy całkowitej resekcji tarczycy zostawił dużego guzka Inni lekarze zastanawiali się jak on to zrobił, że go nie wyczuł Zaraz po operacji miałam poważne problemy z tym związane Nie polecam go

Jako lekarz i ordynator chyba dobry,ale interesuje go jedynie własny zawód.Podobnie jak inni lekarze traktuje ludzi jak przedmiot.Czy tylko o to chodzi w medycynie!Ocene pozostawiam czytającym tę opinię.

Lekarz bardzo uprzejmy, grzeczny, kompetentny. Bardzo fachowe podejście do pacjenta, do choroby. Najpierw zlecił wszelkie badania, aby w pełni zdiagnozować problem. Zabieg przeprowadzony fachowo, szybko. Polecam tego Pana jak specjalistę i fachowca.

przeczytaj opinie o opinii i odezwij sie

przeczytaj opinie o opinii i odezwij sie

to chyba weterynarz nie ma nic wspolnego z wykonywanym zawodem

to chyba weterynarz nie ma nic wspolnego z wykonywanym zawodem

Swietny lekarz,wspaniały człowiek z powołania doktor rozumiejący kazdego pacjenta .Goraco polecam