dr hab. Wojciech Mikuła

Ortopeda, Chirurg urazowy

3,9

Wspaniały lekarz i specjalista. Moja endoproteza biodra wstawiona profesjonalnie działa bez zarzutu. Moje szczere uznanie i podziękowanie.

Świetny specjalista i przy tym normalny człowiek (nie taki bufon jak większość konowałów).Konkretnie się z nim rozmawia, dużo mówi i po ludzku, także można zrozumieć o co chodzi. I nie oszukuje obiecując gruszki na wierzbie. A co do mnie, to tak zreperował mi nogę (po 6 zabiegach w innych klinikach prywatnych i 2 państwowych), że dziś z dziewczyną mogę chodzić na tańce i wreszcie żyję normalnie. Jak leżałem u niego na oddziale to słyszałem same dobre opinie o tym jak operuje. Normalny gość. Mogę go polecić w sprawach trudnych, tam gdzie inni lekarze ręce rozkładają i każą tylko czekać, obiecują jak Tusk, a człowiek jest kaleką wciąż. On jest super fachowcem, bezpośredni w obyciu i wrażliwy na nieszczęście. Nawet nie pytał się kto mnie tak spieprzył poprzednio.Długo myślał jak mnie zbadał i zobaczył wszystkie zdjęcia,potem klarownie pogadał, powiedział jak to widzi, co proponuje, zapisał w kolejkę, jak przyszedłem do szpitala to jeszcze raz mnie badał, następnego dnia operował, przy zabiegu ze mną gadał, dowcipkował,po zabiegu przychodził kilka razy, oglądał ranę, nawet sam założył potem gips.Cały czas miał dobry humor, umiał mnie pocieszyć.Opieprzył raz lekarza, że czegoś jakiegoś leku mi nie dał (zapomniał chyba,młody był), dbał o wszystko. Pozdrawiam wszystkich życząc im jak już muszą takiego doktora jak ten. Pełen SZACUN

Nie znam lepszego specjalisty w Polsce. Konkretny !! Wyrozumiały !! Panie Docencie dał mi Pan druga szansę na lepsze życie !! DZIĘKUJĘ !

JEST ŚWIETNY!!! Jako jedyny lekarz powiedział mi co mi jest i świetnie zoperował! Zauważyłam, że jest to lekarz z powołania, a takich jak wszyscy wiemy, można zliczyć na palcach jednej ręki!!! Mi akurat jego humor nie przeszkadza w ogóle, bo ważniejsze jest dla mnie to jakim jest specjalistą! NIGDY nie zauważyłam by był gburowaty czy traktował ludzi przedmiotowo!!! Nic z tych rzeczy!!! Jak już napisałam jest świetny!!! Znam troche osób które operował i wiem, że te osoby również podzielają moje zdanie. Zawsze służy pomocą, wszystko dokładnie wyjaśnia, tak by pacjent zrozumiał co mu jest.
Polecam wszystkim!!!

Jest świetny, nie mogłem chodzić a teraz biegam, pracuję a co najważniejsze nie boli mnie już noga. Dzięki Panie DOKTORZE.

Poprawił mi kolano po 3 zabiegach niestety byłem głupi i leczyłem się wcześniej w prywatnym szpitalu. Ten gość ma naprawdę pojęcie o tym co robi. Chodzę, biegam i wróciłem właśnie z nart . Polecam

dr hab. W. Mikuła jest bardzo konkretny , diagnozuje trafnie , po operacji osobiście informuje pacjenta o przeprowadzonym zabiegu.

Byłam zaskoczona ,że tak szybko zareagował na mój przypadek. Poznał się po moim chodzie że nie jest dobrze,kazał przyjechać do szpitala,porobił badania i już w czerwcu mam operację.Polecam!

Profesjonalista! Kiedy trafiłam do dr Mikuły stan mojej nogi był już beznadziejny, bo lekarze z powiatowego szpitala nie zajęli się mną odpowiednio. W ciągu kilku dni trafiłam do szpitala w Konstancinie i przeszłam operacje. Ten lekarz uratował moją nogę, i KAŻDEMU polecam tego wybitnego specjalistę.

To tuman bez szkoły i bez wykształcenia! Cham i kutafon w czapeczce

To tuman bez szkoły i bez wykształcenia! Cham i kutafon w czapeczce