lek. med. Wojciech Molenda

Urolog

3,9

Lekarz z b.dużym doświadczeniem.Wieloletnia praktyka chirurgiczna. Moje poważne problemy potraktował bardzo poważnie. Nie lekceważy, nie bagatelizuje, wnikliwie słucha, obserwuje.Szukać takiego urologa ze świecą.

Bardzo dobry urolog. Wieloletnie doświadczenie i praktyka. Świetne podejście do pacjenta, empatia i wnikliwość, nie zbywa pacjenta, cierpliwie wysłucha, bez wątpienia godny polecenia.

Lekarz może małomówny, ale za to bardzo profesjonalny. Ja miałem krwiomocz, który po Furaginie minął w ciągu 2 godzin. Wydawało się, że to proste zapalenia cewki lub pęcherza. Pan doktor jednak nie poszedł na łatwiznę. Stwierdził, że jeśli pojawia się krwiomocz, a ja mam ponad 60 lat to trzeba szukać przyczyny. Zlecił USG, cytologię, urografię, posiew, a wiadomo jak trudno od lekarza dostać zlecenia na specjalistyczne badanie (kwestia kosztów). Badanie nic nie wykazały, ale doktor był nieugięty – zlecił też cystoskopię. Na szczęście i tutaj było ok. Ale ja jestem bardzo wdzięczny za takie potraktowanie. Niejednemu mogłoby to uratować życie.

Operował mojego syna, wyleczył go. Konkretnie i szczegółowo wyjaśnił sposób leczenia.Bardzo dobry specjalista. MB

MB

Bardzo dobry specjalista. Szybko i rzeczowo podszedł do moich problemów. Potrzebowałem pilnej operacji, którą Pan doktor bardzo fachowo przeprowadził.

na pewno uratował życie mojemu ojcu. rozpoznał szybko chorobe umiał starszego człowieka( ojciec miał wtedy 72 lata)uspokoić i pokierować skutecznie doprowadzic do zabiegu i po nim poprowadzić skuteczne leczenie.

Uwazam ze to dobry lekarz starej i nowej daty, bardzo profesjonalnie i rzeczowo ocenil przypadek mojego syna, i polecil odpowiednie leczenie... jestem zadowolony i polecil bym kazdemu kto potrzebuje porady.

Konkretny, kompetentny, sympatyczny. Pracuje w szpitalu na Barskiej. Przyjmuje też prywatnie w Lux Medzie, ale na Marszałkowkiej wizyta jest nie taka droga. Janusz B

Janusz B

dzięki swojej kompetencji uratował mi życie.

dzięki swojej kompetencji uratował mi życie.

Lekarz przyjmuje w skórze jak jakiś gość z lombardu. Wizyta wraz z przepisanymi lekami kosztowała 140zł, a trwała 5 minut, lekarz na pytania odpowiada zdawkowo i przepisał złe antybiotyki, które nie działają, a wręcz odwrotnie.