lekarz Wojciech Piaskowski

Stomatolog, Urolog

Niestety nie polecam. Dr. Piaskowski jest bardzo sympatycznym człowiekiem, ale kilkanaście lat temu bardzo mnie skrzywdził podjętą przez siebie decyzją( bez uprzedniej konsultacji ze mną). To było już 14 lat temu i skutki Jego decyzji odczuwam po dziś i pewnie nigdy nie zmieni się to. Ambicja przerosła możliwości...

Niestety nie polecam.

bardzo miły lekarz godny polecenia ma podejście do pacjenta, poświęca dużo czasu dla chorego bardzo dużo tłumaczy pacjentowi na temat choroby

Polecam zdecydowanie. Miły, bezproblemowy, potrafi wysłuchać i poradzić.

Polecam zdecydowanie. Miły, bezproblemowy, potrafi wysłuchać i poradzić.

ogolnie jestem zadowolony lecz cena mogłabybyc troszeczkę niższa ale za jakośc sie płaci:) ogólnie polecam nie mam zastrzeżeń

Według mnie bardzo dobry specjalista.Odpowiadał na moje każde pytanie wyczerpująco aby wyjaśnić mi zagadnienia związane z moim schorzeniem.Nie można tego samego powiedzieć o lekarzu z tej samej kliniki,który obnosi się złotym łańcuchem prawie jak u krowy.(myślę że zainteresowani wiedzą o kogo chodzi).Szacun dla Pana Doktora.

Dzięki konsultacji i prawidłowym odczytem moich wyników leczenia,w końcu po ROKU dzięki doktorowi udało mi się krótko mówiąc wyleczyć.Dziękuję JEMU bardzo.Wdzięczna pacjentka.

bardzo dobry specjalista,lekarz z powołania,należycie traktuje każdego pacjenta poswięcając dużo czasu i uwagi naprawde godny polecenia.

Bardzo dobry specjalista. Człowiek bardzo kulturalny - każdego pacjenta traktuje z szacunkiem. Posiada ogromną wiedzę medyczną, która wykorzystuje w praktyce. Naprawdę Lekarz godny polecenia!