dr Wojciech Pieńkowski

Wizyta u Doktora spełniła moje wszelkie oczekiwania. Po pierwsze profesjonalne podejscie do pacjentki. Po drugie zrobiony szereg badań w przystępnej cenie. Po trzecie sympatyczny, przystojny profesjonalista... bo tak można określić wrażenie jakie robi on i jego doświadczenie.

Świetny lekarz, bardzo profesjonalny, prowadzi moją ciąże, jestem bardzo zadowolona:) serdecznie polecam

W mojej ocenie PROFESJONALISTA: - wyczerpujący wywiad - kompleksowe badanie (usg, badanie piesi, badanie na stan zapalny narządów płciowych) - rzetelne odpowiedzi na kierowane pytania - bezpieczeństwo czasu - dr poświęca tyle czasu ile to konieczne - przyjazna atmosfera - gabinet przystosowany do komfortu pacjentki BARDZO POLECAM!!!!!!

W mojej ocenie PROFESJONALISTA:
- wyczerpujący wywiad
- rzetelne odpowiedzi na kierowane pytania
- bezpieczeństwo czasu - dr poświęca tyle czasu ile to konieczne
- przyjazna atmosfera
- gabinet przystosowany do komfortu pacjentki

BARDZO POLECAM!!!!!!

Polecam. Pan doktor jest bardzo miły, czasami zabawny, co pozwala rozładować stres związany z wizytą. Ponadto bardzo delikatny podczas badania. Wszystko cierpliwie tłumaczy. Gabinet komfortowo wyposażony.

Wspaniały fachowiec, kompetentny i przemiły, lekarz z "prawdziwego zdarzenia". Z pasją opowiada o dzieciach, tak samo traktuje wizytę na NFZ i prywatnie (osobiście sprawdziłam). Nigdy się nie spieszy i szczerze powiem gabinet jest bardzo nowoczesny a cena niska jak na tak wysoki standard. Gorąco polecam i mam nadzieję, że nigdy się nie zmieni.

Wspaniały fachowiec, kompetentny i przemiły, lekarz z "prawdziwego zdarzenia".
Gorąco polecam i mam nadzieję, że nigdy się nie zmieni.

Nie spotkałam lepszego lekarza!!!! Kompetenty, rzeczowy,szczegółowo tłumaczy, dba o pacjentkę, dwonił zapytać jak się czuję!!! Nie śpieszy się i jest bardzo uprzejmy.

Nie sądziłam, że jeszcze są tacy lekarze.Przemiły człowiek, z ogromnym poczuciem humoru, kulturalny, kompetentny, dokładny, świetny specjalista. Zawsze ma czas dla pacjentki, nie tylko odbiera telefony ale także oddzwania. Otoczył moją mamę opieką przed, w trakcie i po operacji. Podnosi na duchu, wspiera, jego pozytywna energia zdecydowanie udziela się pacjentkom. Trafić na takiego lekarza to skarb. Anioł!

lepszego lekarza nie ma chyba w poznaniu. Bardzo miły, troskliwy i bez problemu można się z nim skontaktować. zawsze ma czas na rozmowę i wytłumaczenie poblemu.

Najlepszy ginekolog jakiego spotkałam.Interesuje sie pacjentką, oddzwania, pisze sms-y.Świetny specjalista.Prowadził moją ciążę , opiekował się mną w szpitalu, podczas porodu i nawet po porodzie wiele pomógł mi i mojemu dziecku.

Pełen profesjonalizm, miła, fachowa obsługa. Jestem b. szczęśliwa, że udalo mi się znaleźć tak wspaniałego ginekologa.

Pełen profesjonalizm, miła, fachowa obsługa.
Jestem b. szczęśliwa, że udalo mi się znaleźć tak wspaniałego ginekologa.