lek. med. Wojciech Piwek

2,8
2,9
2,4
Dodaj opinię Umów wizytę

Dla mnie znakomity specjalista, zna się dobrze na swojej pracy i w moim przypadku po skomplikowanym wypadku pomógł bardzo, zarówno medycznie jak i swoją kulturą osobistą i pogodnym, dodającym otuchy podejściem.

Lekarz świetny! Bardzo uprzejmy i sympatyczny. Doskonale zna się na rzeczy i na swoim fachu. Pomógł mi bardzo. Rzetelny i kompetentny. Naprawdę godny polecenia.

Serdecznie dziękuje Panu Doktorowi za pomoc i naprawienie ułamanego przedramienia i nadgarstka mojej koleżanki / nieszczęśliwej rowerzystki z Albigowej / oraz opieke szpitalna na oddziale Szpitala Wojewódzkiego w Rz. Rozmawiałem z nią dzisiaj i nie może sie nachwalić Pana Doktora i Zespołu operującego także personelu medycznego - Jeszcze raz serdecznie dziękuje

Konowal w pelnym slowa znaczeniu nie rozpoznal schorzenia tylko kasa sie liczy .N ie polecam !!!!!!

Wizyta u "lekarza" okazała się kompletnym niewypałem. O swoim schorzeniu dowiedziałem się jedynie jak się nazywa natomiast zostałem obdarzony ręcznie rysowaną mapą jak trafić do gabinetu na zabieg fali uderzeniowej - nie muszę chyba dodawać kto jest podany jako jeden ze specjalistów na stronie internetowej tego gabinetu. Zaraz po stworzeniu mapy doktor Piwek zajął się trzymaniem klamki od drzwi i żegnaniem ze mną abym przypadkiem nie zajął mu zbyt dużo czasu. Wizyta trwała 5 minut z czego 4 zajęło rysowanie mapy i tłumaczenie jak tam dojechać. Na moje pytanie odnośnie wyraźnej opuchlizny kostki usłyszałem, iż taka moja uroda. Zdecydowanie nie polecam.

Powiem tak. Ma renomę.. To prawda co o nim piszą, że ma gdzieś pacjentów i traktuje ich z góry. Za to jest mistrzem w swoim fachu. Maestro skalpela. Wredny jest Piwek, to prawda. Ale niejednemu uratował życie.

Wielki "pan lekarz", który pewnie nie nadawałby się nawet do ścierania posadzki w przychodni, w której przyjmuje (zresztą prywatnie). Można do niego iść tylko jeśli nie ma się co robić z forsą. Drugi ortopeda, do którego się udałam, złapał się za głowę jak usłyszał, że "dr" Piwek "nie widzi różnicy" pomiędzy zdrową lewą nogą i prawą opuchniętą jak balon. Jednak to "niewidzenie" różnicy 100 zł kosztowało... Brawo panie "doktorze"!

Beznadziejny pod każdym względem.Zrobił mi z siostry kalekę.I na pewno tego mu nie odpuścimy.Konował!

Byłem u niego na wizycie i stwierdziłem, że nigdy do niego nie wrócę. Trzymajcie się wszyscy z daleka. Z pękniętym kręgosłupem wysłał mnie na fizykoterapię. Przy tym, śmiejąc się ze mnie powiedział, żebym się wziął za robotę. Szczęśliwym trafem, byłem zarejestrowany też do innego ortopedy. Dzięki temu nie uszkodziłem rdzenia między kręgowego i dzisiaj mogę pracować dalej w swoim zawodzie. Przy pierwszej dobrej diagnozie pewnie dzisiaj zapomniałbym o operacji, a tak muszę już do końca, życia borykać się z bólem.

Lekarz bardzo dobry w swojej specjalizacji,oddany pracy i mający do każdego pacjenta szczególny szacunek

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Rzeszów"?

SPZOZ NR1 w Rzeszowie
Szpital Miejski im. Jana Pawła II ul. Rycerska 4
35-051 Rzeszów
SP ZOZ w Nowej Dębie
Nowa Dęba ul.M.C.Skłodowskiej 1a
Nowa Dęba
Rzeszów
Szpital PRO-FAMILIA sp. z o.o.
ul. Witolda 6 B
35-303 Rzeszów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne "REH-MEDIQ"
ulica Orkana 5
36-020 Tyczyn