Dodaj opinię Umów wizytę

Dla mnie znakomity specjalista, zna się dobrze na swojej pracy i w moim przypadku po skomplikowanym wypadku pomógł bardzo, zarówno medycznie jak i swoją kulturą osobistą i pogodnym, dodającym otuchy podejściem.

Lekarz świetny! Bardzo uprzejmy i sympatyczny. Doskonale zna się na rzeczy i na swoim fachu. Pomógł mi bardzo. Rzetelny i kompetentny. Naprawdę godny polecenia.

Serdecznie dziękuje Panu Doktorowi za pomoc i naprawienie ułamanego przedramienia i nadgarstka mojej koleżanki / nieszczęśliwej rowerzystki z Albigowej / oraz opieke szpitalna na oddziale Szpitala Wojewódzkiego w Rz. Rozmawiałem z nią dzisiaj i nie może sie nachwalić Pana Doktora i Zespołu operującego także personelu medycznego - Jeszcze raz serdecznie dziękuje

Powiem tak. Ma renomę.. To prawda co o nim piszą, że ma gdzieś pacjentów i traktuje ich z góry. Za to jest mistrzem w swoim fachu. Maestro skalpela. Wredny jest Piwek, to prawda. Ale niejednemu uratował życie.

Beznadziejny pod każdym względem.Zrobił mi z siostry kalekę.I na pewno tego mu nie odpuścimy.Konował!

Wzbudza zaufanie, poświęca całą uwagę pacjentowi i jest przesympatycznym człowiekiem dodającym otuchy, a przede wszystkim świetnym specjalista. Polecam!

Lekarz bardzo dobry w swojej specjalizacji,oddany pracy i mający do każdego pacjenta szczególny szacunek

kompetentny i sympatyczny wzbudza zaufanie

kompetentny i sympatyczny wzbudza zaufanie

swietny lekarz dobry fachowiec. babcia miała złamaną noge w biodrze lekarze w leżajsku chcieli drutować co groźiło tym że nie bedzie chodziła a doktor Piwek złożył to metodą blaszek i babcia o lasce ale chodzi bardzo serdecznie polecam tego doktora. uprzejmy miły!!!!

bardzo dobry specjalista, ma pewną rękę i dobrze informuje o stanie pacjenta.

bardzo dobry specjalista, ma pewną rękę i dobrze informuje o stanie pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Rzeszów"?

SPZOZ NR1 w Rzeszowie
Szpital Miejski im. Jana Pawła II ul. Rycerska 4
35-051 Rzeszów
SP ZOZ w Nowej Dębie
Nowa Dęba ul.M.C.Skłodowskiej 1a
Nowa Dęba
Rzeszów
Szpital PRO-FAMILIA sp. z o.o.
ul. Witolda 6 B
35-303 Rzeszów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne "REH-MEDIQ"
ulica Orkana 5
36-020 Tyczyn