lekarz Wojciech Przygodziński

Pan doktor uprzejmy, sam nie tłumaczy wątpliwości ale odpowiada na pytania. Niestety będąc w ciąży zaczęłam mieć więcej pytan.. I Pan doktor nie był już tak chętny do odpowiedzi, poza tym chyba liczył że w ciąży przepisze sie do gabinetu prywatnego.. Zrezygnowałam całkowicie z jego usług.

Nie polecam. Brak zainteresowania przy poważnych problemach ginekologicznych, wymuszanie wizyty prywatnej. W gabinecie brak miejsca gdzie można przed i po wizycie przygotować się. dosłownie pacjentka zdejmuje i ubiera majtki za prowizorycznym parawanem.

Zdystansowany,konkretny, delikatny - dla mnie ideał lekarza ginekologa.

Zdystansowany,konkretny, delikatny - dla mnie ideał lekarza ginekologa.

Bardzo kompetentny, miły i delikatny. Kompleksowo przebada, dokładnie wytłumaczy i naprawdę poświęca dużo czasu pacjentowi. Ma ludzkie podejście. No i jest dość elastyczny (w krytycznych przypadkach zawsze znajdzie czas). Szczerze polecam.

Dobry fachowiec w swojej dziedzinie, leczy kompleksowo, posiada bardzo dużą wiedzę w swej dziedzinie, pacjentkom poświęca wystarczajaco dużo czasu. Miły, sympatyczny, punktualny (!).

Jestem pacjentką tego lekarza od 26 lat. To najlepszy komentarz.

Jestem pacjentką tego lekarza od 26 lat. To najlepszy komentarz.

Bardzo łagodny lekarz z dobrym podejściem do pacjentki. Uprzejmy, delikatny i miły. Nie leczył mnie na żadną poważną chorobę, więc co do jego kompetencji w tym temacie.

Bardzo łagodny lekarz z dobrym podejściem do pacjentki.

Bardzo miły, nie miewa humorów, punktualny. Polecam.

Bardzo miły, nie miewa humorów, punktualny. Polecam.

moze i nie jest zlym lekarzem ale zbyt malo czasu poswieca pacjentowi i traktuje przedmiotowo