dr Wojciech Rydzewski

Super lekarz! Dokladnie i w sposob zrozumialy przedstawil i wyjasnil moj problem z kolanami.Jestem juz po miesiecznej kuracji zastrzykami i czuje sie znow jak nowonarodzona.Znow chodze na spacery, a schody nie przysparzaja juz takiego bólu. Każdemu polecam tego ortopede z czystym sumieniem!

fachowiec w każdym calu, wyleczył kolana mojej mamy, która samodzielnie dzisiaj chodzi, polecam

Polecam z całą odpowiedzialnością doktora. Choć wiem, że ma dużo pacjentów ale warto poczekać.

Jestem pod wrażeniem jakie zrobił na mnie Pan doktor. Jest osobą konkretną ,życzliwą i z sercem podchodzi do pacjenta. Trafna diagnoza i szybki termin wykonania zabiegu bez ponoszenia kosztów , jak to do tej pory ze mną bywało.Polecam z pełną świadomością tego lekarza, budzi zaufanie i mimo młodego wieku już znakomity fachowiec oby takich więcej. Dzięki niemu odzyskałam wiarę , że są jeszcze lekarze z powołania , którzy godnie wykonują swój zawód i nie traktują go jak maszynkę do kasowania pieniędzy.

Jestem pod wrażeniem jakie zrobił na mnie Pan doktor.
Jest osobą konkretną ,życzliwą i z sercem podchodzi do pacjenta.

Świetny ortopeda,pełen profesjonalizm i zaangażowanie.Jestem już po operacji,noga wróciła do pierwotnego stanu bardzo szybko i znów mogę się nią w pełni cieszyć!Szczerze polecam tego ortopedę.

Bardzo dobry ortopeda,miły i kompetentny , jestem już po rehabilitacji,złamanie się wygoiło i odzyskałam pełną ruchomość,polecam.

Młody lekarz,ale cierpliwy i rzeczowy. Miałem problem z barkiem,od kilku tygodni tak bardzo bolał,że praktycznie nie mogłem spać. Po jednej wizycie i właściwej diagnozie od razu dostałem zastrzyk i po 3 dniach nie było śladu po bólu,zdecydowanie polecam :)

Miałam złamaną rękę,doktor nastawił ją na izbie przyjęć,potem gips i rehabilitacja,wszystko ładnie się zrosło i jestem bardzo zadowolona.Z czystym sumieniem mogę polecić doktora,zawsze wszystko wytłumaczy,pomimo dużej liczby pacjentów oczekujących na wizytę.

test test test test test test test test test test test test test test

test test test test test test test test test test test test test test