lekarz Wojciech Skonieczny

Chirurg ogólny

Najlepszy chirurg w Polsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najlepszy chirurg onkologiczny w Elblągu. Ludzkie podejście do pacjenta, szczegółowe wytłumaczenie krok po kroku jak całość leczenia będzie przebiegała, pełne zaangażowanie.. Dziękuję Panie Doktorze!

Tylko takich lekarzy życzylibyśmy sobie my - pacjenci.

Tylko takich lekarzy życzylibyśmy sobie my - pacjenci.

Wspaniały lekarz, z powołania. Wysokiej klasy fachowiec. Bardzo kulturalny, uprzejmy i przemiły człowiek. Dokładnie tłumaczy problem choroby i w razie potrzeby, kieruje gdzie trzeba. Idealne, (rzadko spotykane) podejście do pacjenta i problemu zdrowotnego. Ten lekarz, to skarb. Gorąco polecam tego Doktora.

cudowny człowiek i doskonały fachowiec, gdybym była młodsza a on starszy z uwielbieniem ucałowałabym te cuda czyniące ręce.

Super fachowiec. Lekarz który uratował życie mojej matce operując ją z powodu choroby nowotworowej. Szukając wiele osób wypowiadało się w samych superlatywach na temat Pana doktora i na pewno teraz ja do nich dołączę polecając go wszystkim.

Podziwiam Pana Doktora, ponieważ uprawia zawód …paradoksalny. Z jednej strony-dramatyczny, bo w czasie operacji ,,pląsa ze śmiercią w dance macabre’’; z drugiej-promienny, ponieważ pozwala chorym na powrót do ,,ziemskiego pas”. W tym podziwie dla zawodu chirurga jeszcze więcej mam słów uznania dla Osobowości Doktora. To skupiony i godny ufności człowiek. Daruje pacjentowi słowa, które leczą. Przykuwa uwagę kulturą bycia i szacunkiem wobec pacjenta. Sprawia, że można uwierzyć w pasję zawodu lekarza i jego życiodajne posłannictwo.

Wspaniały, ciepły i godny zaufania człowiek, a przede wszystkim wielki fachowiec i profesjonalista. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim wspaniałym podejściem do pacjenta. Specjalista chirurg pisany wielkimi literami. Po operacji czuję się jak nigdy dotąd. POLECAM wszystkim tego CHIRURGA!

WSPANIAŁY CZŁOWIEK i NAJLEPSZY FACHOWIEC!

WSPANIAŁY CZŁOWIEK i NAJLEPSZY FACHOWIEC!

Przemiły, sympatyczny, bardzo ciepłe podejście do pacjenta, dokładnie tłumaczy przebieg operacji i ewentualnego dalszego leczenia bardzo polecam

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Elbląg"?

Sukiennicza 21
Elbląg