lekarz Wojciech Skonieczny

Wspaniały lekarz, lekarz z powołania anioł nie człowiek Przy tylu chorobach mojego męża i tylu kontaktów z lekarzami to Ten człowiek zasługuje na nagrodę Nobla ,za umiejętność rozmowy z pacjentem ,rodziną ,za wspaniałe chirurgiczne ręce. Znałam tylko jednego lekarza podobnym postępowaniu -to dr. Wojciechowski z Akademii Medycznej w Gdańsku .Dziś stwierdzam że poznałam 2 takiego lekarza Polecam jeżeli masz trafić na operację to tylko do Szpitala na ul. Komeńskiego w Elblągu Dr. Skonieczny czyni cuda ,jego ręce operują jak magiczna różdżka a słowa ukoją ból.

Fantastyczny lekarz, nie wiem czy teraz młodzi lekarze potrafią tak zająć się pacjentami jak Doktor Skonieczny.

W pełni popieram pozytywne opinie o doktorze Skoniecznym. Naprawdę to godny polecenia lekarz. Od pierwszego zdania rozmowy pozytywny i życzliwy stosunek do pacjenta, dokładnie wytłumaczy przypadłość i zaproponuje metody leczenia nie ukrywając ryzyk. W trakcie pobytu w szpitalu szczerze zainteresowany postępem leczenia. Pacjent odczuwa jego empatię i chęć pomocy. Wspaniały lekarz i niezwykle ciepły człowiek. Polecam wszystkim. Dzięki Niemu, ale także innym lekarzom i pielęgniarkom na oddziale P. Ordynatora łatwiej było znieść Święta na szpitalnym łóżku.

P. Ordynatora łatwiej było znieść Święta na szpitalnym łóżku.

Najlepszy chirurg onkologiczny w Elblągu. Ludzkie podejście do pacjenta, szczegółowe wytłumaczenie krok po kroku jak całość leczenia będzie przebiegała, pełne zaangażowanie.. Dziękuję Panie Doktorze!

Najlepszy chirurg w Polsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tylko takich lekarzy życzylibyśmy sobie my - pacjenci.

Tylko takich lekarzy życzylibyśmy sobie my - pacjenci.

Podziwiam Pana Doktora, ponieważ uprawia zawód …paradoksalny. Z jednej strony-dramatyczny, bo w czasie operacji ,,pląsa ze śmiercią w dance macabre’’; z drugiej-promienny, ponieważ pozwala chorym na powrót do ,,ziemskiego pas”. W tym podziwie dla zawodu chirurga jeszcze więcej mam słów uznania dla Osobowości Doktora. To skupiony i godny ufności człowiek. Daruje pacjentowi słowa, które leczą. Przykuwa uwagę kulturą bycia i szacunkiem wobec pacjenta. Sprawia, że można uwierzyć w pasję zawodu lekarza i jego życiodajne posłannictwo.

cudowny człowiek i doskonały fachowiec, gdybym była młodsza a on starszy z uwielbieniem ucałowałabym te cuda czyniące ręce.

Wspaniały lekarz, z powołania. Wysokiej klasy fachowiec. Bardzo kulturalny, uprzejmy i przemiły człowiek. Dokładnie tłumaczy problem choroby i w razie potrzeby, kieruje gdzie trzeba. Idealne, (rzadko spotykane) podejście do pacjenta i problemu zdrowotnego. Ten lekarz, to skarb. Gorąco polecam tego Doktora.

Super fachowiec. Lekarz który uratował życie mojej matce operując ją z powodu choroby nowotworowej. Szukając wiele osób wypowiadało się w samych superlatywach na temat Pana doktora i na pewno teraz ja do nich dołączę polecając go wszystkim.