lekarz Wojciech Sobczak

Najlepszy lekarz pod słońcem. Anioł na ziemi. Z całego serca polecam. Bardzo dokładny, mam do niego zaufanie na 100% .

Doktor prowadził moje dwie ciąże.(Ciąże problematyczne)-Obaj chłopcy zdrowi :)Jako jedyny lekarz w koninie jest dokładny i najbardziej doświadczony.U Pana Wojciecha czułam się bezpiecznie.Na spokojnie wszystko wytłumaczy,obejrzy czy nie ma żadnych patologicznych zmian...Szukacie kobietki dobrego lekarza to tylko do Tego Doktora.Naprawde polecam!!

Lekarz Sobczakm przyjmuje na kase chorych w szpitalu i w Med-Alko A prywatnie na chopna.. Bardzo mły lekarz...

Lekarz Sobczakm przyjmuje na kase chorych w szpitalu i w Med-Alko
A prywatnie na chopna..
Bardzo mły lekarz...

Drogi lekarz ale jednak jak na razie mi pomaga czekam właśnie na kolejna wizytę u niego

polecam serdecznie! jak na konin to specjalista oki!

polecam serdecznie! jak na konin to specjalista oki!

Jest wporządku!Prowadzi moją ciąże i jestem zadowolona.

Jest wporządku!Prowadzi moją ciąże i jestem zadowolona.

Zdecydowanie polecam doktora Sobczaka. Miła, sympatyczna osoba z opiekuńczym podejściem do pacjenta:)

Nie będę oceniał kompetencji pana doktora. Niestety był podczas porodu mojej zony w szpitalu. Może jako fachowiec jest dobry, ale jego podejście do kobiety rodzącej jest FATALNE. W całym porodzie moją żonę najbardziej bolało badanie pana doktora, co ciekawe to samo badanie wykonane przez położną było wykonywane bezboleśnie. Nie informował o przebiegu porodu a o takich zabiegach jak masaż szyjki macicy, czy przebicie pęcherza płodowego moja żona dowiadywała się po fakcie. Ale to był poród w szpitalu, s nie wizyta w prywatnym gabinecie.

Jestem bardzo zadowolona z pracy pana doktora. Jest kompetentny, zaangażowany i bardzo bardzo pomocny. A przy tym ma poczucie humoru, co w mojej opinii czasem jest potrzebne. Potwierdzam poprzednią wypowiedź - pan doktor mówi trochę niewyraźnie ale można się przyzwyczaić;)

Byłam zadowolona z wizyty.Super wyposażony gabinet.Badanie kompleksowe.Polecam. Jedyny mankament - doktor mówi niewyraznie, trzeba wytężyć słuch.