Przesympatyczny lekarz, który poświęca pacjentce dużo czasu. Delikatny podczas badania i wszystko jasno objaśnia. Napewno nie zmienie lekarza i szczerze polecam- normalny człowiek i lekarz z powołania!!! Wizyta była na NFZ!!

Wizyta była na NFZ!!

Lekarz miły, dużo czasu poświęca. Ale zaczął chyba "zarabiać" na pacjentkach, sporo podniósł cennik, za wydawałoby się zwyczajną wizytę. Wszsytkie dodatkowe rzeczy typu usg piersi dodatkowa opłata.

estem po dzisiejszej wizycie. pierwszy raz byłam prywatnie u tego pana :) ale co mogę napisać? gdybym miała nawet za jedną wizytę zapłacić 400 złoty to bym nie żałowała! zapłaciłam 120zł ale warto było. rozmawia z pacjentka wszystko jej tłumaczy.naprawdę godny polecenia. mam 19 lat, więc dziewczyny gnać do niego! :). a nie to co ta małpa kruczkowska sarna ! u niej wlasnie bylam pierwszy raz u ginekologa na nfz gdzie przyjmowała na rogatce. wizyta trwała ok 10min? TAKI WLASNIE POWINIEN BYĆ LEKARZ JAK PAN SZATKOWSKI ;)

jestem zupełnie na TAK Byłam u wielu lekarzy przeważnie prywatnie lecz żaden z nich prywatnie nie poświęcił mi tyle czasu i nie zbadał tak dokładnie jak p. Szatkowski (na kasę chorych) Jest lekarzem godnym polecenia.

Wizyta dość droga wiedzą sporą jak w internecie jeśli pacjentka jest zdrową to wszystko ok ale ale czy potrafi pomoc jeśli jest problem to nie wiem ją na razie mam dwie różniące się opinię odnośnie mojego stanu zdrowia i dlatego wędruje do kolejnego lekarza

Byłam u p. Szatkowskiego na wizycie na NFZ juz jakiś czas temu. Pan dr od początku tak poprowadził wizytę że nie czułam żadnego skrępowania, wizyta trwała ok. 25min. Lekarz kompetentny, uważny, delikatny podczas badania, tłumaczył obraz na usg. Polecam.

Bardzo miły lekarz. Jest delikatny podczas badania, wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentce. Zleca wszystkie potrzebne badania, troszczy się o stan zdrowia pacjentki. Serdecznie polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kalisz"?

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG - USG - OSTEOPOROZA
ul. Górnośląska 37a ( przy skrzyżowaniu z ul. Polną ). poniedziałki, środy oraz III-cia sobota m-c.
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Sienkiewicza 4 ( wejście od ul. Towarowj ) II-gi i IV-ty piątek m-c.
63-400 Ostrów Wielkopolski
ENDOKRYNOLOG
ul. Bolewskiego 8 ( gabinet w poradni chirurgicznej ) II-ga sobota m-c.
63-700 Krotoszyn
ENDOKRYNOLOG
ul. Mickiewicza 5 ( w budynku przychodni parter ) IV-ta sobota m-c.
63-100 Śrem
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Wł. Gomułki 44 ( wejście od ul. Zygmunta Starego ) I-wsza i III-cia sobota m-c.
63-500 Ostrzeszów
ENDOKRYNOLOG
ul. Strzelecka 33 przyjęcia I-wszy i III-ci piątek m-c.
63-000 Środa Wielkopolska
ENDOKRYNOLOG
ul. Szpitalna ( gabinet ne terenie szpitala zaraz za portiernią )
63-600 Kępno

Ostrów Wielkopolski

Jacek Wenerski

Rogatka
62-800 Kalisz
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Calisia" s.c.
ulica Kwiatowa 1