Wojciech Szczęsny

niby taki zachwalany a guzik się zna! konował i zdzierca!

niby taki zachwalany a guzik się zna!
konował i zdzierca!

Dr szczęsny prowadził moją drugą ciążę. Jestem w pełni zadowolona z opieki i sposobu prowadzenia ciąży. Lekarz był osiągalny,zawsze w razie problemów mogłam zadzwonić i zapytać, w razie potrzeby zapraszał na dodatkowe nieodpłatne wizyty. W pełni profesjonalny, sumienny,cierpliwy( zawsze do końca wysłucha problemu, chętnie odpowiada na wszystkie pytania i dokładnie tłumaczy) Wzbudził moje zaufanie i na pewno nie zmienię tego lekarza. Zdecydowanie polecam wszystkim przyszłym mamom. Ps. Jedyny mankament to strasznie długie kolejki czasami nawet kilku godzinne, ale to tylko dowód na to, że jest cenionym lekarzem i że nie odprawia pacjentek w tzw 5 min.

Jest świetnym ginekologiem!niema lepszego!chodziłam na kasę chorych zawsze baaardzo miły usg robił przy każdej wizycie, nie dałam jemu ani grosza na dodatek był przy porodzie i bardzo mi pomógł-gdyby nie on nie wiem czy bym była na tym świecie!!!ŚWIETNY I GODNY POLECENIA!koleżanka chodziła do PORADY i nie wykrył przy usg że dziecko ma krótkie rączki i nózki wadę mózgu,i sporo tego było i oczywiście dziecko zaraz po porodzie ZMARŁO!!!!!

Lekarz godny polecenia i zaufania, profejonalnie podchodzi do spraw, uprzejmy, dokładnie tłumaczy co i jak, jak najbardziej POLECAM !!!

Lekarz świetny, profesjonalista pod każdym względem, nie znam innego tak oddanego pacjentce lekarza.

Po prostu SUPER ! Profesjonalne i "ludzkie" podejscie do pacjentki.

Po prostu SUPER ! Profesjonalne i "ludzkie" podejscie do pacjentki.

polecam innym kobietom gdyż sama byłam pozytywnie zaskoczona tak profesjonalnym lekarzem po pierwszej wizycie

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Tłumaczy wszystko, poświęca tyle czasu ile pacjentka potrzebuje. Bardzo polecam.

Cała ciaze leczylam sie u dr prywatnie.Jak rodzilam to akurat byl na dyzurze i potraktowal mnie jak zupelnie obca osoba.Nie moglam urodzic.Meczylam sie 18 godz i gdyby nie pani dr Niedzwiedz-Kujawinska i jej decyzja o cieciu cesarskim pewnie bym umarla.Szczesny nie podjal zadnej decyzji.Do bani taki specjalista.jak kase to umial brac,ale tylko to

Zdecydowanie polecam!!! Świetny lekarz!!!

Zdecydowanie polecam!!! Świetny lekarz!!!