lekarz Wojciech Wiącek

3,6
3,6
3,5
3,3

Mimo że, była to wizyta prywatna pan doktor bardzo zdawkowo i od niechcenia zbadał naszą dwuletnią córeczkę! i dziwię się że, jako PULMONOLOG gdy ją osłuchiwał nie słyszał że, są jakieś zmiany na płuckach!!! a po około trzech godzinach po wizycie znaleźliśmy się z małą na szpitalnym oddziale z podejrzeniem zapalenia płuc!!! widać że, chodzi wyłącznie o KASĘ!!!!! NIE POlECAM

Byłam u tego lekarza z synkiem, zostalam skierowana przez lekarza rodzinnego. Pan doktor nawet nie raczył mi powiedziec ze podejrzewa u dziecka astme, dowiedzialam sie dopiero od lekarza rodzinnego gdy zaszlam z zaswiadczeniem diagnozy od Pana doktora. Nie polecam, ja zmienilam na innego specjaliste. leczenie Pana doktora nie dawalo efektu.

Bardzo upraejmy,cieplo odnosi sie do pacjentow.Poswieca duzo czasu na wizyte,tlumaczy chorobe,budzi zaufanie.Kompetentny.

Moj lekarz od dziecinstwa, brak jakichkolwiek objawow astmy oskrzelowej !:) Polecam !

Moj lekarz od dziecinstwa, brak jakichkolwiek objawow astmy oskrzelowej !:)

Polecam !

zdecydowanie nie polecam..;/;/zakrecony gosciu;/